Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Seti i këllëfëve Dormeo Lines

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-57%

Seti i këllëfëve me vija është me material 100% pambuk sateen. 4 pamje të ndryshme në një set të vetëm. I disponueshëm në 4 ngjyra. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Lahet në lavatriçe me 60℃. Këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfët me mbyllje si zarf.

Seti i këllëfëve Dormeo Lines

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve me vija është me material 100% pambuk sateen. 4 pamje të ndryshme në një set të vetëm. I disponueshëm në 4 ngjyra. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Lahet në lavatriçe me 60℃. Këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfët me mbyllje si zarf.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i qetë gjatë gjithë natës

Ju prezantojmë koleksioni Vjeshtë - Dimër 2018, një set këllëfësh luksoz për ti shtuar bukurinë dhomës tuaj të gjumit. Seti i këllëfëve me vija është shumë i butë dhe i ngrohtë e do t'ju dhurojë gjumë të qetë e shplodhës. Falë materialit të tij 100% pambuk satten, do t'ju dhurojë butësi në prekje.

Një set, katër pamje të ndryshme

Zgjidhni ndërmjet 4 kombinimeve të ndryshme që mund të realizoni thjeshtë duke ndërruar anët e setit të këllëfëve. Motive gjeometrike me vijëzimet me ngjyra mbi këllëfët e bardhë sigurojnë një pamje moderne dhe të këndshme për syrin. Pjesët anësore të setit të këllëfëve kanë nje kontrur i cili do ti shtojë edhe më shumë finesë këtij seti këllëfësh.

Dizajn modern, lehtësi në mirëmbajtje

Seti i këllëfëve me vija është i disponueshëm në ngjyrë jeshile, lejla, gri dhe rozë, kështu ju mund të zgjidhni cila ju përshatet më së miri me stilin e dhomës tuaj. Këllëfët e jastëkut kanë mbyllje si zarf, ndërsa këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa. Seti mund të lahet në lavatriçe me 60°C për më shumë higjenë dhe mbrojtje nga bakteriet. Përmasa klasike: këllëfi jastëkut 50x70 cm, këllëfi i jorganit tek 140x200 cm dhe këllëfi i jorganit dopjo 200x200 cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 cm & 1x pillow case 50x70 cm; duvet cover 200x200 cm & 2x pillow case 50x70 cm
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme gri, Jeshile, Lejla, Rozë
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia