Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Mbulesë e lehtë Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Mbulesë 2në1 e lehtë në peshë, e butë dhe ajroset lehtësisht. Mund të përdoret si një mbulesë krevati ose batanije e lehtë, funksionale dhe dekorative, një vlerë e shtuar në shtëpinë tuaj. Lahet në lavatriçe me 30°C. E disponueshme në 3 ngjyra dhe 3 përmasa: 140x200 cm, 200x200 cm dhe 220x240 cm.

Mbulesë e lehtë Dormeo
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbulesë 2në1 e lehtë në peshë, e butë dhe ajroset lehtësisht. Mund të përdoret si një mbulesë krevati ose batanije e lehtë, funksionale dhe dekorative, një vlerë e shtuar në shtëpinë tuaj. Lahet në lavatriçe me 30°C. E disponueshme në 3 ngjyra dhe 3 përmasa: 140x200 cm, 200x200 cm dhe 220x240 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjeni krevatin tuaj sa më të rehatshëm e shplodhës

Mbulesa Dormeo do t'ju mbështesë në butësine e saj dhe do t'ju dhurojë një pamje shumë të këndshme për dhomën tuaj. Mund të përdoret thjeshtë si një mbulesë ose mund ta vendosni sipër jorganit në ditët e ftohta të dimrit. Gjithashtu gjatë ditës ajo mund të përdoret për të mbuluar krevatin dhe për ti dhënë një pamje sa me të bukur dhomës së gjumit.

Përdoret si mbulesë krevati ose si batanije

Kjo mbulesë magjike mund të përdoret në të dyja anët - njëra anë ka ngjyrë të lehtë dhe ana tjetër ka ngjyrë të theksuar blu, lejla ose bezhë. Ka një qepje të dyfishtë e cila krijon katrora të vegjël dhe kontur anësor të butë, do të ofrojë një pamje shumë të këndshme për dhomën e gjumit apo ambjentin e ndenjes.

Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3

Materiale cilësore të përzgjedhura me kujdes

Kjo mbulesë është e trajtuar me Silvadur™, e cila në mënyrë efiçente bën të mundur kontrollin nga bakteriet dhe aromat e pakëndshme, si dhe nuk e humbet ngjyrën. Fale kësaj mbulesa do të qëndrojë e freskët dhe e pastër më gjatë, duke ruajtur ngjyrën origjinale.

Dormeo Light Blanket V3

E butë në prekje, e lehtë dhe ajroset lehtësisht

Mbulesa është funksionale dhe dekorative në të njëjtën kohë, perfekte për shtëpinë tuaj, zyrën, makinën ose kudo që ju dëshiorni. Është shumë e lehtë në peshë dhe e përshtatshme për tu marrë me vete edhe në kamping ose udhetime, falë materialit me mikrofibra poliester. Kjo mbulesë është në 3 përmasa dhe mund të lahet në 30°C.

Dormeo Light Blanket V3
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm; 220x240 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë