Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Lana Garden Dormeo

Photo
Video

Bëni kohën e gjumit më argëtuese me jastëkun e fëmijëve të butë, mbështetës, dhe me një dizajn si një kopësht plot ngjyra. Mbulesa me material pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL për më shumë rehati, anti-alergjike, dhe e mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për butësi të paimagjinueshme që nuk do të besoni. Me përmasa 40x60 cm, lahet në 40 °C dhe e kthyeshme për dy pamje të shkëlqyera.

Jastëk Klasik Lana Garden Dormeo
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni kohën e gjumit më argëtuese me jastëkun e fëmijëve të butë, mbështetës, dhe me një dizajn si një kopësht plot ngjyra. Mbulesa me material pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL për më shumë rehati, anti-alergjike, dhe e mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për butësi të paimagjinueshme që nuk do të besoni. Me përmasa 40x60 cm, lahet në 40 °C dhe e kthyeshme për dy pamje të shkëlqyera.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumi është ilaçi më i mirë

Gjumi i mirë gjatë natës është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm dhe është veçanërisht i rëndësishëm për fëmijët. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që shtrati i fëmijës tuaj të jetë bërë nga materiale që i mbajnë ato rehat gjatë gjithë ditës ose natës, kështu që ata të zgjohen të freskuar, të lumtur dhe të gatshëm për jetën.

Një jastëk i mirë për një shëndet më të mirë

Një jastëk i mirë do të thotë më shumë sesa gjumi i një nate të shkëlqyer, pasi mbështet kokën, qafën dhe pjesen e sipërme te shpinës. Jastëku Lana Space Classic është i përbërë nga 100% materiale natyrale, dhe i mbuluar me pambuk anti alergjik të përzier me fije eukalipt për të thithur lagështinë dhe për të parandaluar rritjen e baktereve. Kështu mund të sigurojë një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik gjumit, i duhuri për lëkurën dhe mushkëritë.

Dormeo Lana Garden Pillow Classic

Materiale me cilësi të lartë për rehati dhe higjenë maksimale

Këllëfi i jastëkut 40x60 cm është bërë nga një përzierje e materialeve për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj:

  • Pambuk natyral, anti-alergjik, rehati dhe butësi për lëkurën.
  • TENCEL™ LYOCEL, për butësi dhe rregullim të temperaturës, për të siguruar një mjedis freskues dhe të thatë të gjumit.
  • Fijet natyrale të eukaliptit, të cilat thithin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.
  • Mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, që ofrojnë ngrohtësi dhe më shumë vëllim, e njëkohësisht rehati dhe ndjesi butësie, vendosni kokën dhe filloni të ëndërroni.
  • Mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë.
Dormeo Lana Garden Pillow Classic

Një dizajn shumëngjyrësh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese

Njëra anë e jastëkut ka dizajn shumëngjyrësh me një motiv te nje kopshti me lule dhe flutura, ndersa ana tjetër është një ngjyrëshe lejla me pika roze. Dy pamje të shkëlqyera në një për të mbajtur dhomën e fëmijës suaj të freskët dhe tërheqës.

  • Dormeo Lana Garden Pillow Classic
  • Dormeo Lana Garden Pillow Classic

Lahet në lavatriçe

Jastëku lahet plotësisht ne lavatriçe me 40 °C, kështu që është i lehtë për tu mirëmbajtur. Sidoqoftë, rekomandohet të zëvendësoni jastëkun tuaj çdo dy vjet.

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëndrrat më të ëmbla, ne kete koleksion përfshihen një batanije, jastëk, jorgan dhe tapete.

Të dhëna teknike
Bërthama advanced Wellsleep® micro-fibers
Forma e jastëkut Klasik
Mbulesa cotton fibers, Tencel™ Lyocell fibers
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 40x60cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë