Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jorgan Lana Garden Dormeo

Photo
Video

Jorgani Lana Garden është nje aksesorë shtesë në dhomën e gjumit të fëmijës tuaj. Një jorgan me dizajn si një kopësht lulesh dhe fluturash që e bën kohën e gjumit një aventurë të këndshme. Mbulesa me pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL për më shumë rehati, anti-alergjike, dhe i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për një butësi që nuk do ta besoni. Përmasa 140x200 cm dhe i kthyeshëm për dy pamje të shkëlqyera në një.

Jorgan Lana Garden Dormeo
6,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Lana Garden është nje aksesorë shtesë në dhomën e gjumit të fëmijës tuaj. Një jorgan me dizajn si një kopësht lulesh dhe fluturash që e bën kohën e gjumit një aventurë të këndshme. Mbulesa me pambuk dhe TENCEL™ LYOCELL për më shumë rehati, anti-alergjike, dhe i mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për një butësi që nuk do ta besoni. Përmasa 140x200 cm dhe i kthyeshëm për dy pamje të shkëlqyera në një.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jorgan i rehatshëm për ëndrrat shumëngjyrëshe

Jepini fëmijës tuaj një jorgan të butë, të ngrohtë dhe të rehatshëm për tu mbuluar, për të dremitur ose për të fjetur gjatë natës. Me nje dizajn te kendshem me lule dhe materialet më të mira për të bërë kohën e gjumit më argëtuese.

Gjumi është ilaçi më i mirë

Gjumi i mirë natën është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm dhe është veçanërisht i rëndësishëm për fëmijët. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që shtrati i fëmijës tuaj të jetë bërë nga materiale që i mbajnë ato rehat gjatë gjithë ditës ose natës, kështu që ata të zgjohen të freskuar, të lumtur dhe të gatshëm për jetën.

Një dizajn shumëngjyrësh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese

Njëra anë e jorganit ka një dizajn shumëngjyrësh me lule dhe flutura, duke sjellë gëzimet e një kopshti veror në dhomën e gjumit. Ana tjetër është një model klasik me një sfond lejla dhe pika rozë. Dy pamje të shkëlqyera në një për të mbajtur dhomën e gjumit të fëmijës suaj të freskët dhe tërheqës, duke e bërë kohën e gjumit diçka për ta pritur me padurim.

Shumë praktik

Jorgani është në përmasë 140x200 cm mund të lahet në lavatriçe me 40 °C, ideale për dhomën e gjumit, por është gjithashtu perfekte edhe për udhëtime. Mund edhe ta vendoseni në dysheme për kohën e lojës ose në makinë për ngrohtësi shtesë ose një dremitje.

Dormeo Lana Garden Duvet

Cilësi që mund t’i besoni, rehati që mund ta ndjeni

Mbulesa e jorganit është bërë nga një përzierje e materialeve për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj:

  • Pambuk natyral, anti-alergjik, rehati dhe butësi për lëkurën.
  • TENCEL™ LYOCEL, për butësi dhe rregullim të temperaturës, për të siguruar një mjedis freskues dhe të thatë të gjumit.
  • Fijet natyrale të eukaliptit, të cilat thithin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.

Jorgani është mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, që ofrojnë ngrohtësi dhe më shumë vëllim, e njëkohësisht rehati dhe ndjesi butësie.

Dormeo Lana Garden Duvet

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëndrrat më të ëmbla, dhe aktualisht përfshin një batanije, jastëk, jorgan dhe tapete.

  • Dormeo Lana Garden Duvet
  • Dormeo Lana Garden Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Mbulesa cotton fibres, Tencel™ Lyocell fibers
Mbushja advanced Wellsleep® micro-fibers
Programi Dormeo Fëmijët

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star