Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Klasik Lan Space Dormeo

Photo
Video

Bëni kohen e gjumit më shumë argëtuese me jastëkun e fëmijëve, i butë, mbështetës, i zbukuruar me një motiv të hijshëm të hapësirës. Mbulesa e tij me pambuk dhe TENCEL ™ LYOCELL për rehati, anti alergjike dhe të mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për më shumë butësi. Me madhësi 40x60 cm, lahet në 40 °C dhe e kthyeshme, me dy pamje të shkëlqyera.

Jastëk Klasik Lan Space Dormeo
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të porositet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëni kohen e gjumit më shumë argëtuese me jastëkun e fëmijëve, i butë, mbështetës, i zbukuruar me një motiv të hijshëm të hapësirës. Mbulesa e tij me pambuk dhe TENCEL ™ LYOCELL për rehati, anti alergjike dhe të mbushur me mikrofibra WELLSLEEP® për më shumë butësi. Me madhësi 40x60 cm, lahet në 40 °C dhe e kthyeshme, me dy pamje të shkëlqyera.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumi është ilaçi më i mirë

Gjumi i mirë gjatë natës është thelbësor për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm dhe është veçanërisht i rëndësishëm për fëmijët. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme që shtrati i fëmijës tuaj të jetë bërë nga materiale që i mbajnë ato rehat gjatë gjithë ditës ose natës, kështu që ata të zgjohen të freskuar, të lumtur dhe të gatshëm për jetën.

Një jastëk i mirë për një shëndet më të mirë

Një jastëk i mirë do të thotë më shumë sesa gjumi i një nate të shkëlqyer, pasi mbështet kokën, qafën dhe pjesen e sipërme te shpinës. Jastëku Lan Space Classic është i përbërë nga 100% materiale natyrale, dhe i mbuluar me pambuk anti alergjik të përzier me fije eukalipt për të thithur lagështinë dhe për të parandaluar rritjen e baktereve. Kështu mund të sigurojë një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik gjumit, i duhuri për lëkurën dhe mushkëritë.

Dormeo Lan Space Pillow Classic

Materiale me cilësi të lartë për rehati dhe higjenë maksimale

Kellefi i jastekut 40x60 cm është bërë nga një përzierje e materialeve për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj:

  • Pambuk natyral, anti-alergjik, rehati dhe butësi për lëkurën.
  • TENCEL™ LYOCEL, për butësi dhe rregullim të temperaturës, për të siguruar një mjedis freskues dhe të thatë të gjumit.
  • Fijet natyrale të eukaliptit, të cilat thithin lagështinë dhe parandalojnë rritjen e baktereve.
  • Mbushur me mikrofibra WELLSLEEP®, që ofrojnë ngrohtësi dhe më shumë vëllim, e njëkohësisht rehati dhe ndjesi butësie, vendosni kokën dhe filloni të ëndërroni.
  • Mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë.
Dormeo Lan Space Pillow Classic

Një dizajn shumëngjyrësh për të frymëzuar ëndrrat emocionuese

Njëra anë e jastëkut ka një dizajn shumëngjyrësh me një motiv klasik hapësinor, që tregon një planet, yje, anije, rakete dhe astronaut. Ana tjetër tregon një qiell nate ose hapësirë të thellë, plot yje dhe ambjent për dalje nga ëndrrat. Dy vështrime të shkëlqyera në një për të mbajtur dhomën e fëmijës suaj të freskët dhe tërheqës.

  • Dormeo Lan Space Pillow Classic
  • Dormeo Lan Space Pillow Classic

Lahet në lavatriçe

Jastëku lahet plotësisht ne lavatrice me 40 ° C, kështu që është i lehtë për tu mirembajtur. Sidoqoftë, rekomandohet të zëvendësoni jastëkun tuaj çdo dy vjet.

Pjesë e një game të re për fëmijë

Linja e re e produkteve Lan & Lana Dormeo sjell rehati dhe një gjumë të qetë për fëmijët e vegjël kudo. Me dizajne simpatike dhe të bëra nga materialet më të buta, më të ngrohta dhe me cilësi më të lartë. Koleksioni do të magjepsë fëmijën tuaj dhe do të frymëzojë ëmbëlsirat më të ëmbla, dhe aktualisht përfshin një batanije, jastëk, duvet dhe tapete.

Të dhëna teknike
Bërthama advanced Wellsleep® micro-fibers
Forma e jastëkut Klasik
Mbulesa cotton fibers; Tencel™ Lyocell fibers
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 40x60 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia