Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tapet për fëmijë Lan Space Dormeo

Photo
Video
-50%

Ky tapet me përmasë 100x150 cm është ambienti i përsosur për aventura, me një dizajn të hapësirës, tërheqës për të ndezur imagjinatat e reja. Shtoni këtë tapet në dhomën e gjumit ose në dhomën e lojës së femijëve për të siguruar një sipërfaqe të butë, të sigurt dhe të rehatshme ku ata janë të lirë të eksplorojnë dhe argëtohen. E përbërë nga materiale të sigurta për fëmijë dhe e përmirësuar me material memory.

Tapet për fëmijë Lan Space Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky tapet me përmasë 100x150 cm është ambienti i përsosur për aventura, me një dizajn të hapësirës, tërheqës për të ndezur imagjinatat e reja. Shtoni këtë tapet në dhomën e gjumit ose në dhomën e lojës së femijëve për të siguruar një sipërfaqe të butë, të sigurt dhe të rehatshme ku ata janë të lirë të eksplorojnë dhe argëtohen. E përbërë nga materiale të sigurta për fëmijë dhe e përmirësuar me material memory.

Më shumë
Detajet e produktit

Një vend i sigurtë për lojë dhe aventurë

Krijojini fëmijës tuaj një zone të rehatshme, të sigurt dhe të pastër me këtë tapet fantastik. Dekoruar me një motiv hapësinor shumëngjyrësh, ky tapetë i butë, 2 cm i trashë, ofron një zonë të dedikuar për bebet dhe të vegjlit për t'u çlodhur, zvarritur, mësuar si të ecin dhe të luajnë, ose thjesht të bëjnë një sy gjumë, në çdo kohë.

Plot ngjyra dhe argetim

Tapeti ka një dizajn hapësinor që tregon planetë, yje, astronautë, anije, raket, me aventura të mjaftueshme për të mbajtur kohën e lojërave të freskëta dhe emocionuese. Përdorni modelet për të ndihmuar fëmijën tuaj të mësojë. Sa astronautë ka?

Dormeo Lan Space Carpet

Lojë është më shumë se një kohë e mirë

Të luash nuk është vetëm argëtim. Është si fëmijët mësojnë dhe zhvillojnë aftësitë e tyre mendore dhe fizike, duke bashkëvepruar me botën dhe imagjinatat e tyre në një mënyrë krijuese. Lojë e mirë nuk është vetëm një kohë ideale për t'u lidhur me fëmijën tuaj, por gjithashtu mund t'i ndihmojë ata të zhvillojnë empatinë, imagjinatën, bashkëpunimin, besimin, zgjidhjen e problemeve dhe fleksibilitetin. Nxirrni këtë tapetë të bukur për lojëra në shtëpi, në park ose në udhëtime, dhe fëmija juaj gjithmonë do ta dijë se është koha të argëtohet.

Dormeo Lan Space Carpet

Shumë i butë

Tapeti ka një shtresë 2 cm memori për më shumë mbështetje dhe butësi. Materiali memori merr formë bazuar në temperaturën dhe presionin, duke i dhënë rehati maksimale fëmijës tuaj kur ai është duke luajtur, duke fjetur ose duke dëgjuar një histori.

Dormeo Lan Space Carpet

Mbrojtje nga rënia dhe rrëshqitjet

Edhe nëse gjatë lojës fëmija mund të rrezohet ai nuk do të vritet pasi ky tapet është shumë i butë. Pjesa e poshtme ka një shtresë kundër rrëshqitjes e pershtatshme në të gjitha dyshemetë e sheshta, duke e mbajtur tapetin të sigurt dhe per me teper duke rritur sigurinë për fëmijën tuaj.

Lahet në temperaturë të ulët

Lahet ne 30 °C, ju mund ta pastroni shpejt dhe me lehtësi tapetin nëse ka ndonjë derdhje ose aksidente gjatë lojës, duke e mbajtur zonën të pastër dhe të sigurt.

Dormeo Lan Space Carpet

Merrni kohën e lojës kudo

Me përmasë 150x100 cm tapeti është mjaft kompakte për tu paketuar dhe marre me vete kudo, por mjaft e madhe për t’i dhënë fëmijës tuaj mjaft hapësirë për të eksploruar dhe argëtuar. Kudo që shkon fëmija juaj, ata gjithmonë mund të kenë një ndjenjë të shtëpisë.

Pjesë e një game të re për fëmijë

Tapeti i lojërave është pjesë e koleksionit tonë të ri kushtuar sigurimit të ambientit më të mirë të gjumit për fëmijë, kjo game ka një shumëllojshmëri produktesh për fëmije.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Materiali 100% polyester, material memory
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 100x150cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë