Nuk keni produkte në shportë

Provo

Krevat me mekanizëm Dormeo Millana

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë në dhomën tuaj të gjumit, ju do ju duhet krevati me mekanizëm Dormeo Millana. Kjo nuk është vetëm jashtëzakonisht praktike, ajo gjithashtu ofron një dizanj elegant Italian dhe komoditetin që ju nevojitet.

Krevat me mekanizëm Dormeo Millana

Nga Çmimi: 76,490 Lekë Deri në


Oferta: 22,950 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Nëse keni nevojë për më shumë hapësirë në dhomën tuaj të gjumit, ju do ju duhet krevati me mekanizëm Dormeo Millana. Kjo nuk është vetëm jashtëzakonisht praktike, ajo gjithashtu ofron një dizanj elegant Italian dhe komoditetin që ju nevojitet.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni hapësirë në dhomën e gjumit.

Dormeo Millana krevati me mekanizëm është më shumë se vetëm një kornizë krevati, me sistemin e saj të veçantë me mekanizëm dhe hapësire ruajtje, ajo ju ofron një hapësirë të madhe të vendosjes së sendeve nën shtrat. Sistemi mekanik i ngritjes është jashtzakonisht i lehtë për tu përdorur, kështu që është i përshtatshëm dhe për ruajtjen e gjërave që ju duhen më shpesh.

Depo nën shtrat është e përkryer për vendosjen e sendeve të mëdha, të tilla si objekte të mëdha, rroba jo-sezonale, paisje sportive dhe sende të tjera që zakonisht zënë hapësirën tuaj të të dollapit.

Një vështrim i bukur, elegant për dhomën e gjumit.

Krevati Dormeo Millana me mekanizëm është jo vetëm shumë praktik, por edhe dekorativ. Me stilin e tij të pastër, bashkëkohor Italian, ajo do të zbukurojë pamjen e dhomës suaj të gjumit dhe do të krijojë strehën e sigurt që ju keni kërkuar gjithmonë.

Krevati Dormeo Millana me mekanizëm është i disponueshëm me 2 ngjyra të bukura që mund të jenë një përshtatje e madhe për mobiljet që ju tashmë keni. Ngjyrat Rover dhe kafe për të krijuar skemën e përsosur të ngjyrave në dhomën e gjumit të ëndrrave tuaja.

Zgjedhja e përkryer për të gjithë në kërkim të paqes dhe qetësisë.

Nëse ju shpesh zgjoheni gjatë natës, sepse shtrati kërcet sa herë që ju apo partneri përpiqet të kthehet në anën tjetër, ju do të dashuroni krevatin me mekanizëm Dormeo Millana. Sistemi i tij i shkëlqyer dhe i qetë e bën krevatin praktikisht të padëgjueshëm, i cili do të bëjë që ju të flini shumë më mirë.

Prodhuar në Itali

Përmasat e Krevatit:

  • Krevat Dopjo: 160x200 cm
  • Krevat Gjigand: 180x200 cm

Shënim: mekanizmi është i përfshirë në çmim :-)

DORMEO MILLANA LIFT&STORE BED FRAME

Informacione Shtesë

E përshtatshme për:

  • të rinjtë që mobilojnë dhomën e tyre të gjumit për herë të parë.
  • ada që dëshirojnë dizajn të thjeshtë dhe të pastër.
  • ata që nuk dëshirojnë të shpenzojnë shumë kohë kur lëvizin apo ndërrojnë orenditë e tyre.
  • ata që dëshirojnë të marrin orendi shumë funksionale.
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia