Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Karrige e palosshme Dormeo Cozy

Photo
Video
-20%

Karrige e rehatshme dhe e palosshme në formë fluture një zgjidhje ideale dhe praktike. Me material special si gëzof në pjesën e jashtme dhe e mbushur me material memory. Ndjehuni mirë dhe rehat gjatë leximit të pasdites, studimit apo nëse po shikoni një film. Nuk zë shumë hapësirë. 2 ngjyra të disponueshme. Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg.

Karrige e palosshme Dormeo Cozy

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 5,590 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Karrige e rehatshme dhe e palosshme në formë fluture një zgjidhje ideale dhe praktike. Me material special si gëzof në pjesën e jashtme dhe e mbushur me material memory. Ndjehuni mirë dhe rehat gjatë leximit të pasdites, studimit apo nëse po shikoni një film. Nuk zë shumë hapësirë. 2 ngjyra të disponueshme. Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Super e rehatshme, në çdo moment

Karrigia Dormeo e përbërë nga një material shumë i butë si pellush do t'ju ofrojë rehati të paimagjinueshme kur jeni duke lexuar, studiuar apo duke parë nje film. Kjo karrike ofron shumë rehati, dhe tashmë do të jetë vendi juaj i preferuar, kur dëshironi të pushoni dhe relaksoheni.

Zgjidhje praktike për çdo shtëpi

Karrigia Dormeo është shumë praktike, ajo mund të mbyllet dhe ju mund ta levizni dhe ta vendosni ku ju të dëshironi.

E disponueshme në dy ngjyra shumë të bukura: bezhë dhe gri të cilat kombinohen lehtësisht me çdo ambjent.

DORMEO COZY FOLD-A-CHAIR

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Lartësia e karriges: 43,2 cm
Materiali material memory, metal, polistër
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, gri
Pesha maksimale e përdoruesit 110 kg
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 82,5 cm H x 86,4 cm W x 71,1 cm D

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë