Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Dormeo Platinum

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-77%

Jepni ngrohtësi dhe butësi krevatit tuaj gjatë gjithë vitit me jorganin Dormeo Platinium - shumë i lehtë, ajeroset lehtësisht dhe do t'ju dhurojë gjumë të qetë gjatë gjithë natës. I disponueshëm në 2 përmasa 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Dormeo Platinum

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 2,988 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepni ngrohtësi dhe butësi krevatit tuaj gjatë gjithë vitit me jorganin Dormeo Platinium - shumë i lehtë, ajeroset lehtësisht dhe do t'ju dhurojë gjumë të qetë gjatë gjithë natës. I disponueshëm në 2 përmasa 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Material cilesorë dhe shumë i rehatshëm

Magjia e 3 fibrave të hollë ështe ajo që e bën këtë jorgan zgjidhjen më të mirë.

  • mikrofibra Wellsleep®, të cilat garantojnë butësi në prekje dhe rehati
  • fibra të ngrohta, të cilat thithin lagështinë dhe shpërndajnë nxehtësi në jorgan
  • mikrofibra shumë të buta saten, të cilat sigurojnë një pamje elegante dhe të mahnitshme për syrin

Gjithëmonë aty për ju

Materiale të cilësisë së lartë dhe me veti shumë të mira vetëajërosje. Shumë i lehtë edhe për tu pastruar, pasi mund të lahet në lavatriçe me 40° C.

Përdoret gjatë gjithë vitit

Jorgani Dormeo Platinium është jorgani i vetëm i cili do tju duhet për një gjumë të mirë gjatë gjithë natës. Dizajni i tij i fryrë dhe revolucionar që bën të mundur shpërndarjen e nxehtesisë do t'ju mbajë ngrohtë dhe do t'ju dhurojë butësi gjatë muajve të ftohtë të vitit, ky jorgan është perfekt për verë dhe vjeshtë gjithashtu falë vetëajerosjes dhe materialeve cilësore. 

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Materiali: 100% poliestër (Mikrofibra të buta Sateen)
Linja Dormeo Vitality
Mbushja 50% poliestër, 50% viskoz
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200; 200x200
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

e

www.delimano.al

jorgan me jastek
jam interesuar per jorgan te kopletuar nme jastek

Produktet 1