Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan me 2 shtresa Dormeo Siena

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Projektuar për të siguruar butësi të jashtëzakonshme, jorgani është plotësisht i ajrosshëm dhe i lehtë për tu ruajtur - përbëhet nga 2 shtesa që mund të përdoren të ndara ose sëbashku.

Jorgan me 2 shtresa Dormeo Siena

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 2,998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Projektuar për të siguruar butësi të jashtëzakonshme, jorgani është plotësisht i ajrosshëm dhe i lehtë për tu ruajtur - përbëhet nga 2 shtesa që mund të përdoren të ndara ose sëbashku.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn gjenial për ndryshimin e stinëve ose preferencës së gjumit.

Jorgani dormeo siena i dyfishtë ka dizajn praktik që ju lejon të përshtateni me ndryshimin e stinëve apo preferencat e gjumit - të përdorni vetëm një mbulesë në verë pastaj ti bashkoni për në dimër.

Avantazhet:

 • Jorgan plotësisht i ajrosshëm dhe jashtzakonisht i butë me lëkurën tuaj.
 • Përbëhet nga 2 shtresa që përdoren në formë individuale në verë dhe sëbashku në dimër.
 • Veti të shkëlqyera termike dhe absorbim të lagështisë.
 • Na mban të qetë gjatë netëve të gjata.
 • Rezistent ndaj njollave.
 • Lahet në lavatrice dhe i lehtë për tu ruajtur.

I dizenjuar për të siguruar butësi të jashtzakonshme.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep janë të pozicionuara në mënyrë unike brënda jorganit për të krijuar xhepat e ajrit që përmirësojnë ajrosjen dhe shtojnë volum ekstra. Kjo siguron një ndjesi të veçantë në krahasim me jorganët e tjerë dhe jashtëzakonisht i butë me lëkurën tuaj.

Ajrosja e plotë ju mban të qetë gjatë një nate të gjatë.

Dizenjuar që të jetë plotësisht i ajrosshëm, jorgani i dyfishtë dormeo siena e lejon trupin tuaj të marrë frymë, duke parandaluar djersitjen dhe t'ju bëjë të ndiheni të qetë dhe rehatë gjatë një nate të gjatë

I përshtatshëm për:

 • Këdo që vlerëson ndjenjën e butësisë në lëkurën e tij.
 • Çdokush që është në kërkim të një jorgani termik dhe të lehtë.
 • Çdokush që është në kërkim të një jorgani plotësisht të ajrosshëm.
 • Këdo që do vlerësojë shkathtësinë ndryshueshme të jorganit 2 në 1.
 • Njerëz që janë të prirur nga alergjitë.

Info teknike

 • Mbulesë pëlhure: 100% poliestër
 • Mbushja: 100% poliestër
 • Plotësim peshe: jorgan veror përafërsisht. 150gsm, pranverë / vjeshtë jorgan përafërsisht. 250 gsm
 • Tkurrje: 2-3%
 • Madhësia: përafërsisht 140 x 200cm dhe 200 x 200cm
 • Mirëmbajtja: lahet në lavatriçe në 60°C.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Mikrofibra Softdream
Mbushja Përfshin 2 jorgan. Fibra Wellsleep®
Programi Dormeo Fjetja
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Linda

www.delimano.al

Superrrr
Shum I Lehte w shum I ngroht

Produktet 1