Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Jorgan Luna 140x200 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Jorgan Luna i rehatshëm dhe dizenjuar për tu përshtatur më së miri me trupin përgjatë gjithë natës. Është i butë, miqësor për lëkurën dhe siguron qarkullimin e ajrit. Ideale për personat të cilët lajnë shpesh jorganët e tyre. Lahet në lavatriçe me 60°C. Përmasë 140x200cm.

Jorgan Luna 140x200 Dormeo

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,498 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan Luna i rehatshëm dhe dizenjuar për tu përshtatur më së miri me trupin përgjatë gjithë natës. Është i butë, miqësor për lëkurën dhe siguron qarkullimin e ajrit. Ideale për personat të cilët lajnë shpesh jorganët e tyre. Lahet në lavatriçe me 60°C. Përmasë 140x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni gjumin me jorganin Luna

Jorgani dormeo Luna është projektuar për të lejuar trupi tuaj të marrë frymë, në këtë mënyrë bën që ju të flini rehat gjatë gjithë natës. Ju mund ta përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit për tju mbajtur ngrohtë gjatë natës. Është miqësor me lëkurën tuaj. Një kombinim i mikrofibrave të avancuara Wellsleep dhe AirX mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe ju ofron një ambient të freskët gjumi, duke ju lejuar që të flini në mënyrë paqësore çdo natë.

Jorgani Luna ka mbushje mikrofibër e cila i jep jorganit volum shtesë. Mikrofibrat janë të lehta, higjenike dhe në këtë mënyrë bëjnë që veshja e tyre prej silikoni të ndihet shumë e këndshme dhe e butë. Mikrofibrat kanë volum shumë të lartë, janë të buta dhe të lehta, mundësojnë qarkullimin e ajrit, të lagështirës dhe ruajnë ngrohtësinë. Jorgani Luna është i përshtatshëm ne të gjitha stinët. Jorgani është i përshtatshëm për njerëzit që dëshirojnë ti lajnë jorganët e tyre rregullisht.

Përbërja e materialit:

 • Pëlhurë: 100% poliestër ( mikrofibra)
 • Pëlhura e poshtme: 100% poliestër ( AirX System)
 • Mbushja: 100% poliestër ( Mikrobifra të avancuara Wellsleep)

Mirëmbajtja:

 • Lahet me ngjyra të ngjashme
 • Lahet në lavatriçe në 60º C
 • Tkurrja: 2 - 3 %
Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Lahet plotësisht në 60°C.
 • Ajrosje shtesë dhe ndjenjë butësie.
 • AirX System në pjesën e poshtme të jorganit për ajrosje të mirë dhe freski.
 • Ideal për tju mbajtur ngrohtë gjatë natës në çdo stinë.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ela

www.delimano.al

27/01/2017

Ky jorgan eshte shum i mir te mban shum ngrohet eshte i rahatshem eshte shum i bute si ni bebe
Un kam deshire ta marr ni te till eshte shum i mir per femijet e mi

Produktet 1