Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk me 10 pozicione Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Jo vetëm një jastëk por shumë më tepër. Me një dizajn unik dhe të veçantë jastëku 10 në 1 do të sigurojë komfortin dhe rehatinë maksimale gjatë gjithë kohës.

Jastëk me 10 pozicione Dormeo

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 994 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jo vetëm një jastëk por shumë më tepër. Me një dizajn unik dhe të veçantë jastëku 10 në 1 do të sigurojë komfortin dhe rehatinë maksimale gjatë gjithë kohës.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku 10 në 1 - 10 pozicione të ndryshme në një jastëk të vetëm

Ju do të përdorini jastëkun 10 në 1 çdo ditë - me dizajnin e tij unik me dy ndarje – kombinimi i jastëkut të gjumit dhe një jastëku në formë trekëndëshi e bejnë këtë jastëk shumë të veçantë dhe shumë të përdorshëm në çdo rast.

 • dizenjuar për komfort dhe mbështetje maksimale në çdo pozicion
 • ju mund ta përdorni si një jastëk gjumi, jastëk mbështetës për mesin, këmbët apo gjunjët
 • 10 pozicione të ndryshme
 • pastrimi është shumë i thjeshtë - lahet në 60°

Jastëku shumëfunksionale 10 në 1 - jepini rehatinë e duhur vetes tuaj

1

Pozicion i përshtatshëm për shpinën kur shihni TV

2

Jastëk për personat të cilët flenë me shpinë ose anash

4

Pozicioni i duhur për krahët dhe bryllat gjatë kohës që lexoni shtrirë mbi krevat

3

Rehati dhe mbështetje maksimale për kokën dhe qafën në krevat apo në divan

5

Ideal për personat të cilët flenë me bark duke mbajtur në pozicion neutral shpinën

6

Ju ndohmon të flini më mirë kur është ftohtë

8

Lehtëson lodhjen dhe këmbët e enjtura

7

Ngrini gjunjët për të lehtësuar dhimbjet

9

Mbeshtetje për shpinën dhe qafën gjatë kohës që lexoni

10

Pozicion i duhur për bryllat dhe bustin gjatë kohës që lexoni

Jastëku 10 në 1 është perfekt për të gjithë familjen

 • është perfekt për krevat, kolltuk, dysheme, makinë...
 • ju mund ta përdorni kur lexoni, shplodheni apo kur udhëtoni...
 • për fëmijët kur luajne në dysheme...
 • studentët gjatë kohës që janë duke studjuar …
 • nënat e reja - për të krijuar bariera për fëmijët e vegjël që të mos rrëzohen
 • mbeshtetje perfekte për ushtrime të ndryshme
 • perfekte për tu shplodhur pas një dite të gjatë pune…

DORMEO 10IN1 PILLOW MULTIFUNCTION

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Jastëk me 10 funksione
 • Dizajn unik që ju siguron komfort maksimal në çdo pozicion
 • Ideal kur lexoni, pushoni, shihni televizon apo kur flini
 • Siguron pozicion ideal për shplodhjen e këmbëve
 • Këllëf me vetëajërosje me përbërje pambuku
 • I mbushur me mikrofibra Wellsleep® të cilat i shtojnë volumin dhe komfortin
 • Lahet në lavatriçe

Avantazhet:

 • Jastëk me 10 funksione
 • Dizajn unik që ju siguron komfort maksimal në çdo pozicion
 • Ideal kur lexoni, pushoni, shihni televizon apo kur flini
 • Siguron pozicion ideal për shplodhjen e këmbëve
 • Këllëf me vetëajërosje me përbërje pambuku
 • I mbushur me mikrofibra Wellsleep® të cilat i shtojnë volumin dhe komfortin
 • Lahet në lavatriçe
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 720 g + 230 g
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 55% cotton, 45% polyester
Programi Dormeo Fjetja
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star