Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Air Dormeo Air

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëku klasik Air është i mbushur me susta elastike memory të cilat sigurojnë gjumë të rehatshëm dhe shplodhës dhe sigurojnë mbështetjen e duhur të trupit. I përshtatshëm për të gjithë personat të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike dhe personat të cilët vuajnë nga alergjitë.

Jastëk Klasik Air Dormeo Air
7,490 Lekë
6,740 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku klasik Air është i mbushur me susta elastike memory të cilat sigurojnë gjumë të rehatshëm dhe shplodhës dhe sigurojnë mbështetjen e duhur të trupit. I përshtatshëm për të gjithë personat të cilët preferojnë jastëkët në formë klasike dhe personat të cilët vuajnë nga alergjitë.

Më shumë
Detajet e produktit

Susta elastike memory

Jastëku klasik Dormeo Air është një jastëk revolucionar i mbushur me susta sfungjeri elastike me material memory. 35 sustat elastike bëjnë të mundur balancimin e pozicioni të kokës, qafës dhe supeve dhe ju do të zgjoheni të shplodhur dhe pa dhimbje muskujsh.

Ju pëlqen ndjesia e butësisë që ju dhuron sfungjeri memory? Ju duhet të provoni dhe përjetoni ndjesinë që do t'ju falin sustat elastike me material memory. Sustat elastike memory do të përshaten me së miri me kokën dhe qafën dhe ju lejonë të lëvizni në të treja drejtimet duke u përshatur më së miri pozicionit që ju flini.

DORMEO AIR PILLOW CLASSIC 50X70

Informacione Shtesë

Susta elastike memory

Jastëku klasik Dormeo Air është një jastëk revolucionar i mbushur me susta sfungjeri elastike me material memory. 35 sustat elastike bëjnë të mundur balancimin e pozicioni të kokës, qafës dhe supeve dhe ju do të zgjoheni të shplodhur dhe pa dhimbje muskujsh.

Ju pëlqen ndjesia e butësisë që ju dhuron sfungjeri memory? Ju duhet të provoni dhe përjetoni ndjesinë që do t'ju falin sustat elastike me material memory. Sustat elastike memory do të përshaten me së miri me kokën dhe qafën dhe ju lejonë të lëvizni në të treja drejtimet duke u përshatur më së miri pozicionit që ju flini.

CleanEffect Silver – një avantazh për të gjithë personat të cilët vuajnë nga alergjitë

Jastëku është i përpunuar me CleanEffect Silver e cila ofron mbrojtje anti-alergjike dhe anti-bakteriale, duke ju siguruar higjenë dhe freski maksimale. Clean Effect Silver do të mbajë të freskët ambjentin tuaj të gjumit.

DORMEO AIR PILLOW CLASSIC 50X70

Rekomandohet për:

 • Per perosnat te cilet preferojne jastek te forte
 • Per kedo qe deshiron teknologjine me te re
 • Per personat te cilet djeresin, pasi jasteku veteajeroset
 • Per personat qe vuajne nga alergjite
 • Per te gjitha pozicionet e gjumit
 • Jastëk i cili përshtatet më së miri në pjesën e qafës dhe kokës
 • Per personat te cilet preferojne jastek ne forme klasike

Të dhëna teknike
Bërthama PU foam
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa Top side: 40% viscose, 60% polyester; Bottom Side: AirX System; Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x70
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star