Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk për fëmijë Dormeo Golden nights

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Jastëku Dormeo Gold do të sigurojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Një kombinim i materialit me mikrofibra të avancuara WellSleep dhe Silpure në mbulesën e jastëkut i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët gjatë gjithë natës.

Jastëk për fëmijë Dormeo Golden nights
1,990 Lekë
1,590 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Dormeo Gold do të sigurojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Një kombinim i materialit me mikrofibra të avancuara WellSleep dhe Silpure në mbulesën e jastëkut i cili do të sigurojë një ambjent gjumi të freskët gjatë gjithë natës.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku Dormeo Gold do të sigurojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Një kombinim i materialit me mikrofibra të avancuara WellSleep dhe Silpur në mbulesën e jastëkut i cili do të siguojë një ambjent gjumi të freskët gjatë gjithë natës, përgjatë gjithë vitit. Përmasa e jastëkut është 40x60cm, jastëku mund të lahet në 60ºC.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep janë shumë të vogla, jashtëzakonisht të buta dhe të lehta. Struktuara e tyre unike krijon xhepa ajri duke i shtuar në këtë mënyrë volumin e jastëkut. Kjo siguron një ndjesi sikur ky jastëk është me pupla, duke e bërë këtë jastëk special në krahasim me jastëkët e tjerë.

Material Silpure i përdorur në mbulesën e jastëkut ka veti antibakteriale dhe siguron që jastëku juaj të jetë i freskët gjatë gjithë kohës. Ai vepron si një mbrojtës i fshehur edhe pas disa larjesh.

Jastëku është me zinxhir në pjesën anësore dhe në këtë mënyrë ju mund të rregulloni lartësinë e tij sipas dëshirës.

DORMEO GOLDEN NIGHTS PILLOW JR 40X60

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • Siguron mbështetjen e duhur të qafës dhe kokës
  • Jastëku mund të lahet në 60°C
  • Ju mund të rregulloni lartësine e tij në mënyre individuale
  • Materiale cilësore dhe jetëgjatë
Të dhëna teknike
Bërthama Fibra Wellsleep® 100% poliestër, rreth 150g
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Materiali: 100% poliestër (mikrofibra softdream); mbushja: 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), rreth 200 gsm
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 40x60 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star