Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo Air Smart Duo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-46%

Jastëku Dormeo Air me dizajnin 2në1 i cili kombinon 2 mbeshteje të ndryshme, klasike dhe anatomike, në një jastëk të vetëm. Shijoni rehatinë me jastëkun më të ri Dormeo Air Smart.

Jastëk Dormeo Air Smart Duo

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 2,992 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Dormeo Air me dizajnin 2në1 i cili kombinon 2 mbeshteje të ndryshme, klasike dhe anatomike, në një jastëk të vetëm. Shijoni rehatinë me jastëkun më të ri Dormeo Air Smart.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjesia e një gjumi të rehatshëm

Jastëku Dormeo Air Smart Duo me dizajnin 2në1 i cili kombinon dy lloje të ndryshme mbështetjesh dhe rehatinë në një jastëk të vetëm. Nëse dëshironi mbështetjen e duhur për qafën dhe shpinën zgjidhni jastëkun anatomik anën e cila ka edhe materialin Octaspring®, dhe nëse dëshironi jastëk klasik thjeshtë ndryshoni anën e tij dhe shijoni avantazhet e jastëkut klasik me mikrofibra të buta dhe me ndjesinë sikur jeni duke fjetur mbi pupla.

Përshtatet më së miri me çdo pozicion gjumi

Jastëku Dormeo Air Smart Duo është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur me çdo pozicion gjumi, dhe do t'ju ndihmojë të reduktoni lëkundjet dhe rrotullimet. Ju mund të zgjidhni ndërmjet anës anatomike dhe klasike për të zgjedhur se cila ju përshtatet më së miri me pozicionin tuaj të gjumit.

Materiale të mrekullueshme të cilat garantojnë ëndrra të embla

Jastëku Dormeo Air Smart Duo është i punuar me materiale të cilësisë së lartë dhe pjesët anësore të tij janë me material AirX System në mbulesën e jastëkut të cilat lejojnë jastëkun të ajëroset dhe të sigurojë një ambjent të shëndetshëm dhe natyral. Mbrojtja CleanEffect® siguron mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-alergjike, dhe ndihmon në parandalimin e alergjive dhe kollitjes.

Nëse ndodheni në stres, ju do të vlerësoni pafund trajtimin me çajin jeshil në mbulesën e jastëkut. I cili do t'ju ndihmojnë të qetësoheni pas një dite të lodhshme pune, do t'ju ndihmojë të reduktoni stresin dhe të bëni një gjumë të qetë. Tani ju mund të shijoni avantazhet e çajit jeshil në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Të dhëna teknike
Bërthama Pjesa e kokës: 100% poliestër; Pjesa e qafës: Tub me sfungjer PU (Ecocell®), sfungjer memori
Forma e jastëkut anatomik
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa Pjesa e sipërme: 100% poliestër; Pjesa anësore: 100% poliestër (AirX System)
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 40x60 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star