Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Dyshek iMemory Silver II Dormeo

Photo
Video

Dysheku iMemory Silver II është dysheku që ju duhet për gjumë të rehatshëm! ​Ecocell Dual Core ju lejon të zgjidhni midis 2 niveleve të fortësisë për secilën anë të dyshekut, me 3 zona për të ofruar mbështetjen ideale për fundshpinën, shpatullat, kokën dhe këmbët. Trajtimet CleanEffect dhe trajtimet me argjend veprojnë kundër mikrobeve, baktereve, aromave dhe marimangave të pluhurit. Për përmasa të tjera të dyshekut klikoni këtu.

Çdo dyshek dormeo vjen me një dhuratë. Kupon deri në 10,000 Lekë. Telefono tani në 04 451 44 00.
Dyshek iMemory Silver II Dormeo
84,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku iMemory Silver II është dysheku që ju duhet për gjumë të rehatshëm! ​Ecocell Dual Core ju lejon të zgjidhni midis 2 niveleve të fortësisë për secilën anë të dyshekut, me 3 zona për të ofruar mbështetjen ideale për fundshpinën, shpatullat, kokën dhe këmbët. Trajtimet CleanEffect dhe trajtimet me argjend veprojnë kundër mikrobeve, baktereve, aromave dhe marimangave të pluhurit. Për përmasa të tjera të dyshekut klikoni këtu.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Dyshek me cilësi të lartë për çdo stil gjumi

Dysheku Dormeo iMemory Silver është zgjidhje perfekte për të gjithë, me qëndrueshmëri të rregullueshme që ju siguron rehati të plotë dhe gjumë më të mirë.

 • Bërthama e kthyeshme: lehtësisht mund ta ktheni atë në një anë më të fortë ose në një anë të butë
 • 4 nivele fortësie: zgjidhni fortësinë në përputhje me kerkesat tuaja personale dyshek më pak të fortë, të mesëm, të fortë ose shumë të fortë.
 • Lartësia totale: 18 cm - 15 cm e lartë bërthama dhe 3 cm sfungjeri memory i qepur ne mbulesë për të rritur komoditetin tuaj të gjumit.
 • 3 zona komforti për mbështetje optimale të zonave të ndryshme të trupit
 • Dyshek antibakterial dhe antialergjik, i përshtatshëm edhe për personat që vuajnë nga alergjitë ose astma
 • Mbulesa hiqet dhe lahet në 60 °C e pasuruar me fibra argjendi për një mjedis të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere dhe erëra.
 • Nuk transferon lëvizjet: i përshtatshëm për çiftet sepse nuk lejon transferimin e lëvizjes tek personi tjetër që të mos shqetësohet.
 • 15 vjet garanci.
 • Paketimi: Me vakumuar paketuar në një kuti kompakte dhe dorëzohet në adresën tuaj.
 • Mund të paguani edhe me këste

I kthyeshëm dhe 4 fortësi në 1 dyshek të vetëm

Bërthama e dyshekut iMemory Silver është e përbërë nga anë më të forta dhe të buta që mund të rrotullohen lirisht, ndërsa ndërrimi i anëve të mbulesës së pasuruar me sfungjer iMemory, gjithashtu ul ose rrit qëndrueshmërinë e dyshekut. Thjesht rrotulloni bërthamat dhe mbuloni dhe merrni dyshek më pak të fortë, të mesëm, të fortë, shumë të fortë. Është zgjidhje e shkëlqyeshme për çiftet pasi në dyshekët me madhësi mbi (140cm +) ekzistojnë dy bërthama të dallueshme të rrotullueshme dhe secili partner mund të zgjedhë qëndrueshmërinë e preferuar duke eleminuar nevojën për të blerë 2 dyshekë të veçantë.

Shikoni dyshekun në brëndësi

Kalo sipër   për më shumë detaje.

 1. Mbulesa me zinxhir

  Hiqet dhe lahet në 60º.

 2. Mbulesa e brëndshme

 3. Bërthamë e dyfishtë e kthyeshme 15 cm

  Zgjidhni fortësinë sipas dëshirës tuaj personale. Pjesa blu është E FORTË dhe portokalli është e BUTË.

 4. 4 doreza

 5. Shtresa me fibra silikoni anti-alergjik

 6. iMemory sfungjer 2 cm

  Jone argjendi të shtuara për termorregullim dhe efekt anti-bakterial

 7. Fibra argjendi Climalite

  Fibra për rregullim të temperaturës dhe lagështisë me veti anti-mikrobike dhe anti-erë.

 8. Mbulesa e trajtuar me mbrojtje CleanEffect

  Kundër bakterieve, mikrobeve dhe aromave, eliminojnë alergjitë.

Hapja është e thjeshtë dhe e lehtë

Dysheku juaj do të vijë i paketuar me vakum në formë ruloni. Të gjithë dyshekët janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë higjenë dhe siguri maksimale gjatë transportit. .

 • Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun dhe hiqni qesen e paketimit.

 • Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Ecocell®)
Fortësia E Rregullueshme
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Mbulesa Top Side: Fabric: 100% Polyester quilted with 2 cm viscoelastic polyurethane foam (memory foam); Lateral side: Fabric: 100% Polyester, Padding: 100% Polyester, Foam layer: polyurethane foam; Bottom side: Fabric: 100% Polyester, Padding: 100% Polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Sholla e rrumbullakët Po
Shtresë e kthyeshme Po
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star