Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Mbulesë Hero Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Mbulesë e lehtë me një dizajn fantastik dhe e pasuruar me re-vitalize, e cila ndihmon trupin tuaj të rigjenerohet. Mund të përdoret si një mbulese krevati, batanije apo si një jastëk kur paloset. Mund të lahet në lavatriçe me 30°C. E disponueshme në dy ngjyra dhe 3 përmasa: 140x200cm, 200x200cm dhe 220x240cm.

Mbulesë Hero Dormeo

Nga Çmimi: 2,490 Lekë Deri në


Oferta: 996 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbulesë e lehtë me një dizajn fantastik dhe e pasuruar me re-vitalize, e cila ndihmon trupin tuaj të rigjenerohet. Mund të përdoret si një mbulese krevati, batanije apo si një jastëk kur paloset. Mund të lahet në lavatriçe me 30°C. E disponueshme në dy ngjyra dhe 3 përmasa: 140x200cm, 200x200cm dhe 220x240cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhje 3 në 1

Mbulesa Hero është funksionale dhe dekorative në të njëjtën kohë, perfekte për tu përdorur në shtëpi, zyrë apo makinë. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për aktivitete të ndryshme si piknik apo udhëtime. E bukur, funksionale dhe lehtësi në mirëmbajtje.

Mbulesa Dormeo Hero është zgjidhja ideale 3në1: mbulesë, jastëk dhe batanije. E lehtë në peshë dhe e butë në prekje. Thjeshtë hapni zinxhirin dhe ktheni jastëkun në një batanije.

Batanija mund të përdoret në çdo sezon, madje edhe në dimër ju mund ta hidhni sipër jorgani për më shumë ngrohtësi. Kur nuk e përdorni ju mund ta palosni dhe lehtësisht mund ta ktheni në një jastëk, të cilin mund ta merrni me vete kudo.

Mund të lahet në lavatriçe me 30°C.

Trajtuar me Re-Vitalize

Kjo mbulesë është e trajtuar me Re-Vitalize. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me re-vitalize, qelizat aktivizohen, metabolizmi i trupit të njeriut forcohet dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

  • përmirësimin e cilësisë së gjumit
  • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
  • ndimon trupin të shplodhet

Ngjyra klasike, kombinohen lehtësisht

Me 2 njgyra, njëra anë është ngjyrë e lehtë elegante dhe ana tjetër ngjyrë e errët. 2 kombinime ngjyrash: blu e errët nga jashtë, me zinxhir dhe blu e lehtë në anën tjetër dhe kafe me bezhë.

Si të palosni mbulesë dhe ta ktheni në jastëk.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

FLINI SI HERO!

Ne në Dormeo e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi për një jetë të mirë e të suksesshme. Linja më e re e produkteve HERO është krijuar dhe dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë të mirë e shplodhës për të cilin çdo njeri ka nevojë. Sespe po të flesh si Hero, do të zgjohesh si Hero dhe do të jetosh si një Hero.

Më shumë rreth produkteve HERO

Të dhëna teknike
Mbulesa 100%polyester
Mbushja 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200, 200x200 and 220x240 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia