Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Dekorativ Happy Dream 45x45 cm

Photo
Video
-50%

Shtoni një aksesorë dekorues dhe rehati të menjëhershme në shtëpinë tuaj me një jastëk të ri 45x45 cm. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një butësi të plotë dhe të pasur me të cilën do të pëlqeni të pushoni ose të përqafoni. Një mbulesë e kthyeshme ofron një model të theksuar gjeometrik në ngjyrë blu dhe të bardhë në njërën anë, një blu të fortë deti në anën tjetër. Lahet në lavatriçe, thahet shpejt, dhe materiali nuk grumbullohet, rezistent ndaj njollave, mykut dhe aromave.

Jastëk Dekorativ Happy Dream 45x45 cm

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 595 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtoni një aksesorë dekorues dhe rehati të menjëhershme në shtëpinë tuaj me një jastëk të ri 45x45 cm. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për një butësi të plotë dhe të pasur me të cilën do të pëlqeni të pushoni ose të përqafoni. Një mbulesë e kthyeshme ofron një model të theksuar gjeometrik në ngjyrë blu dhe të bardhë në njërën anë, një blu të fortë deti në anën tjetër. Lahet në lavatriçe, thahet shpejt, dhe materiali nuk grumbullohet, rezistent ndaj njollave, mykut dhe aromave.

Më shumë
Detajet e produktit

Janë gjërat e vogla që sjellin më shumë rehati në një shtëpi

Shpesh janë elementët më të vegjël që bëjnë ndryshimin më të madh në ndjenjën e një dhome - përdorimi i dritës, ngjyrës ose teksturës për të krijuar një humor ose për të shprehur personalitetin tuaj. Tani mund të shtoni pak komoditet elegant kudo që dëshironi me këtë jastëk të butë, luksoz, me një dizajn gjeometrik të guximshëm.

Dormeo Happy Dream Cushion

Shumë praktik dhe funksional

Një jastëk mund të thotë shumë për një dhomë dhe shumë për personin që e zgjodhi atë. Qoftë i vendosur në një krevat, divan apo karrige, një jastëk ju fton të relaksoheni, të shplodheni dhe të shijoni një moment qetësie, duke pushuar apo edhe duke e përqafuar pasi keni pak kohë për veten tuaj. Jastëku Dormeo Happy Dream ofron të gjitha këto dhe më shumë, kombinimi perfekt i një dizajni klasik me rehati të avancuar.

Dormeo Happy Dream Cushion

I mbushur me mikrofibra Wellsleep® për më shumë butësi

Ne i dime karakteristikat e materialit Wellsleep® dhe kjo është arsyeja pse jastëku Happy Dream është i mbushur me të njëjtat mikrofibra Wellsleep® si jastëkët tanë më të shitur, me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për volum të shtuar dhe një prekje të butë dhe me push, ndaj të cilave do të pëlqeni të pushoni.

Dormeo Happy Dream Cushion

Dizajn dy-në-një, i lehtë për t'u kombinuar

Mbulesë e lehtë për t'u hequr dhe e lehtë për t'u zëvendësuar është e kthyeshme, duke ju dhënë dy opsione në një jastëk. Dizajni me model gjeometrik blu dhe i bardhë, ose nga ana tjeter ne ngjyre blu. Ju mund ta ndryshoni lehtësisht jastëkun sa herë që ndryshojnë tendencat duke blerë thjesht një mbulesë jastëku standard 45x45 cm, dhe duke e mbajtur shtëpinë tuaj të freskët, plot ngjyra dhe me stil.

Dormeo Happy Dream Cushion
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star