Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Klasik Green Tea V3 Dormeo

Photo
Video

Jastëk klasik Dormeo Green ofron një mbështetje të duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, ajroset lehtësisht, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Mund të lahet plotësisht në 60 °C.

Jastëk Klasik Green Tea V3 Dormeo
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Dormeo Green ofron një mbështetje të duhur për kokën dhe qafën, pavarësisht nga pozicioni juaj i gjumit. Është i butë, ajroset lehtësisht, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Mund të lahet plotësisht në 60 °C.

Më shumë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star