Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Green Tea V3 Dormeo

Photo
Video

Jorgani Dormeo Green është i butë, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Gjithashtu mund të lahet plotësisht në 60 °C dhe i përshtatshëm për njerëzit e prirur ndaj alergjive.

Jorgan Green Tea V3 Dormeo
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Dormeo Green është i butë, i mbushur me fibra Wellsleep® dhe ka veti të mëdha termorregulluese. Ajo ka mikrokapsula të çajit jeshil të futura në pëlhurën e mbulesës të cilat ju ndihmojnë të qetësoheni, lehtësoni stresin dhe bëni një gjumë të qetë me ëndrrat më të ëmbla. Gjithashtu mund të lahet plotësisht në 60 °C dhe i përshtatshëm për njerëzit e prirur ndaj alergjive.

Më shumë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia