Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Klasik Mirëmëngjes Dormeo

Photo
Video

Jastëk në formë klasike, hipoalergjik, prodhuar me materiale cilësore që ajrosen lehtësisht. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe butësinë sipas dëshirës dhe pozicionit tuaj të gjumit.

 • I disponueshëm në 3 ngjyra
 • Përmasa e jastëkut 50x70 cm
 • Mund të lahet në lavatriçe me 40°C
Jastëk Klasik Mirëmëngjes Dormeo
Nga 4.490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk në formë klasike, hipoalergjik, prodhuar me materiale cilësore që ajrosen lehtësisht. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe butësinë sipas dëshirës dhe pozicionit tuaj të gjumit.

 • I disponueshëm në 3 ngjyra
 • Përmasa e jastëkut 50x70 cm
 • Mund të lahet në lavatriçe me 40°C
Më shumë
Detajet e produktit

Shumë i butë dhe në 3 kombinime ngjyrash

Jastëku klasik mirëmengjës është i mbushur me material 100% hypoalergjik me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat e bëjnë këtë jastëk lehtësisht të ajrosshëm, duke ju ofruar rehati dhe freski gjatë gjithë natës. Struktura unike e tij krijon xhepa ajri, të cilat i shtojnë volumin këtij jastëku. 

Jastëku mund të përdoret në të dyja anet, njëra anë është e dizenjuar në mënyre moderne, ndërsa ana tjetër është me material mëndafshi në ngjyrë të bardhë.

I disponueshëm në tre kombinime të këndshme ngjyrash: I Verdhë, Lejla dhe Krem.

Rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës tuaj

Me jastëkun Dormeo Klasik Mirëmengjes ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës tuaj thjeshtë duke hequr mbushjen e tij. Në pjesën anësore të tij ai ka zinxhirin ku ju mund të hiqni mbushjen. Pamvarësisht pozicionit tuaj të gjumit nëse flini me shpinë, anash apo me bark ky jastëk do të ofrojë mbështetjen e duhur për shpinën dhe qafën.

Lehtësi në mirëmbajtje

Jastëku lahet në lavatriçe me  40°C. Për të parandaluar mbledhjen dhe ngjeshjen e materialit pasi ta nxirrni nga lavatriçja shkundeni mirë dhe mund ta përsërisni këtë veprim edhe gjatë tharjes. Sigurohuni që të thahet plotësisht.

Ky jastëk është i përshtatshëm për:

 • Personat të cilët djerësinë gjatë gjumit
 • Personat që duan të bëjnë një gjumë të rehatshëm
 • Personat që preferojnë jastëk të butë dhe të ngrohtë
 • Për të gjitha pozicionet e gjumit
Të dhëna teknike
Add Info Wellsleep® advanced microfibers
Bërthama 100 % polyester (Wellsleep®)
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100 % polyester
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50X70
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star