Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë Tualeti GO Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çanta e tualetit Dormeo Go është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të marrë me vete çdo tualet që ju duhet gjatë udhëtimeve. Me materiale cilësore dhe rezistente ndaj ujit, për të mbrojtur të gjithë aksesorët tuaj dhe për ti pasur sa më të organizuar. Me dorezë e cila mund të varet. Vëllimi 4.8 Litra, përmasa 23x22x9 cm.

Çantë Tualeti GO Dormeo

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 717 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta e tualetit Dormeo Go është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të marrë me vete çdo tualet që ju duhet gjatë udhëtimeve. Me materiale cilësore dhe rezistente ndaj ujit, për të mbrojtur të gjithë aksesorët tuaj dhe për ti pasur sa më të organizuar. Me dorezë e cila mund të varet. Vëllimi 4.8 Litra, përmasa 23x22x9 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Çantë tualeti praktike

Pavarësisht se sa shpesh udhëtoni dhe se sa kohë zgjasin udhëtimet tuaja, ju gjithmonë merrni me vete dhe tualetet tuaj baze. Çanta e tualetit Dormeo GO është projektuar posaçërisht për të ruajtur dhe mbrojtur akesoret tuaj gjatë udhëtimit. Rezitente ndaj ujit dhe papastërtive, gjërat tuaja do të jenë gjithëmonë të sigurta.

Shumë xhepa për organizimin e gjërave tuaja

Çanta Dormeo GO është me material poliestër dhe përmban një pjesë të përparme me dy xhepa me zinxhirë për të mbajtur aksesorë të vegjël që dëshironi ti gjeni lehtë, një dorezë praktike, mbyllje me zinxhirë dhe ndarjen kryesore, e cila është e ndarë në një zonë të madhe dhe në seksione me rrjetë të vogël. Përmasa e saj është 23x22x9 cm shumë praktike për udhëtime.

Organizoni sa më mirë tualetet

Seksionet e brëndshme të rrumbullakëta me xhepa të shumëfishta do të bëjnë një punë të shkëlqyeshme në organizimin e të gjitha aksesoreve për kujdesit personal. Në mënyrë të veçantë ruani deodorantin tuaj, shkumën e rrojes, furçën personale, furçën e dhëmbëve dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet në udhëtimin tuaj në një mënyrë të lehtë për t'i gjetur. Zinxhiri e bënë çantën tuaj praktike dhe të sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star