Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Udhëtimi Dormeo

Photo
Video
-60%

Udhëtoni në stil me Dormeo GO! Jastëk praktik me përmasë 40x25cm, lahet në 60 °C, dhe me një mbështjellës që e bën më të lehtë mbledhjen dhe paketimin. Me material memory lehtesisht të ajrosshëm, i adaptueshëm, ofron rehati për të gjitha pozicionet e gjumit. Ideal për përdorim në aeroplanë, transport publik ose kampe - në çdo kohë kur jeni duke udhëtuar.

Jastëk Udhëtimi Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,596 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Udhëtoni në stil me Dormeo GO! Jastëk praktik me përmasë 40x25cm, lahet në 60 °C, dhe me një mbështjellës që e bën më të lehtë mbledhjen dhe paketimin. Me material memory lehtesisht të ajrosshëm, i adaptueshëm, ofron rehati për të gjitha pozicionet e gjumit. Ideal për përdorim në aeroplanë, transport publik ose kampe - në çdo kohë kur jeni duke udhëtuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jastëk i ri për të hequr dhimbjen gjatë udhëtimeve

Udhëtimi mund të jetë emocionues, por udhëtimet e gjata me aeroplanë, trena ose autobusë mund t’ju bejnë të ndjeheni të lodhur, duke e bërë ditën e parë të pushimeve tuaja më pak të këndshme sesa mund të ishte. Tani mund të siguroheni që të arrini të ndiheni të relaksuar, të shplodhur dhe në rastin tuaj më të mirë, me një jastëk kompakt udhëtimi të bërë në standardet e larta që prisni nga Dormeo.

Gjërat e shkëlqyera vijnë në pako të vogla

Ne kemi marrë mësimet e nxjerra nga prodhimi i jastëkëve më të mirë me madhësi të plotë në treg për të krijuar Dormeo GO! TRAVEL PILLOW, një zgjidhje inovative për vendet e pakëndshme në aeroplanë, trena dhe autobusë. Me madhësi 40x25cm, është mjaft i madh për të mbështetur kokën dhe qafën, ndërsa një mbështjellës i zgjuar që qëndron i lidhur mund të përdoret për të rrokullisur jastëkun në një madhësi më të vogël për ta bërë më të lehtë paketimin dhe qëndrimin e pastër.

Shkumë kujtese për rehati të adaptueshme, CleanEffect për higjienën

Ndryshe nga jastëkët e udhëtimit të bëra nga prodhues jo-specialistë, Dormeo GO! TRAVEL PILLOW përfiton nga tre prej teknologjive tona më të njohura të gjumit.

 • Materiali memory siguron që jastëku të përshtatet me formën e qafës dhe kokës, duke lejuar një shpërndarje të barabartë të peshës dhe mbështetjes së shtyllës kurrizore, kështu që të zgjoheni të freskët, të relaksuar dhe pa dhimbje. Shpimet e veçanta në materual sigurojnë ajrosje të përmirësuar, për freski dhe rehati më të madhe.
 • Sistemi AirX mban rrjedhën optimale të ajrit për të ndihmuar në mbajtjen e jastëkut të thatë dhe higjienik.
 • Trajtimi CleanEffect® jep mbrojtje ndaj baktereve, mikrobeve dhe marimangave, duke e bërë jastëkun më të sigurt për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme. Jastëku mund të lahet plotësisht në 60 °C për të siguruar higjienë të përsosur dhe pastërti totale.

Praktike në shtëpi dhe jashtë

Jastëku i udhëtimit është perfekt për të gjitha pozicionet e gjumit - shpinën, me bark dhe anash - një dhuratë ideale për veten ose të dashurit tuaj, me dhjetëra përdorime praktike, kur udhëtoni ose në shtëpi.

 • Shmangni përdorimin e jastëkave të pakëndshëm dhe jo higjenik të ripërdorur në aeroplanë dhe shijoni qetësinë shpirtërore që vjen nga jastëku juaj i freskët, me cilësi të lartë.
 • Bëni udhëtimet me tren dhe udhëtimet me autobus më të këndshme, me më shumë mbështetje për kokën dhe qafën tuaj.
 • Dizajni i mbështjelljes e bën të lehtë paketimin e një jastëku për udhëtime, me gjithë luksin e materialit memory kudo që të jeni.
 • I përsosur për të siguruar pak rehati shtesë në shtëpi, kur lexoni, shikoni TV, studioni ose dremitni.
 • Madhësia ideale për foshnjat, për pushim ose lojë kudo që të jeni.
Të dhëna teknike
Bërthama Memory foam
Forma e jastëkut Udhëtime
Mbulesa 35% viscose, 65% polyester composition
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 40x25cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star