Nuk keni produkte në shportë

Provo

Valixhe Udhetimi Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale. E disponueshme në 3 përmasa S, M dhe L. Materiale cilësore, perfekte për çdo udhëtim.

Valixhe Udhetimi Dormeo

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 2,198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale. E disponueshme në 3 përmasa S, M dhe L. Materiale cilësore, perfekte për çdo udhëtim.

Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për çdo udhëtim

Valixhja që ju mbani tregon shumë për ju. Stili dhe cilësia e saj janë një pasqyrim i shijes dhe zgjedhjeve tuaja personale. Është e rëndësishme pamja, madhësia dhe cilësia e valixhës që ju kërkoni, pavaresisht nëse ju duhet për një udhetim pune apo për pushimet e ëndrrave.

E lehtë dhe e qëndrueshme, kjo valixhe është e përsosur për të gjitha llojet e udhëtimeve personal dhe profesional. Me kapacitetin prej 36 litrash, është ideal për të transportuar të gjitha gjërat tuaja bazë gjatë fluturimit.

Rrotat e saj ofrojnë manovrim maksimal dhe rehati në lëvizje. Valixhja mund të tërhiqet në dy rrota me dorezën e tërhequr ose të rrotullohet në mënyrë horizontale falë 4 rrotave të dyfishta.

Materiali i saj në brëndësi është prej cope dhe me logot e modelit Dormeo Go, gjithashtu ka edhe llastik, që rrobat të fiksohen dhe të mos lëvizin.

Mbyllje e sigurtë TSA, për më shumë siguri gjatë udhëtimit.

Materiali:

Pjesa e jashtme: Acrylonitrile Butadiene Styrene (Plastik) (ABS)

Pjesa e brëndshme: 100% poliester

Mirëmbajtja: lahet me dore

Valixhja S

 • Përmasa: 55x40x20 cm
 • Vëllimi: 36 litra
 • Pesha: 2,60 kg
 • Përmasë e përshtatshme për shumicën e linjave ajrore low cost

Valixhja M

 • Përmasa: 67 x 47 x 27 cm
 • Vëllimi: 64 litra
 • Pesha: 3,60 kg

Valixhja L

 • Përmasa: 77 x 52 x 29 cm
 • Vëllimi: 96 litra
 • Pesha: 4,40 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia