Nuk keni produkte në shportë

Provo

Valixhe Udhëtimi Go Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Valixhe Dormeo Go e lehtë dhe praktike për udhëtimet tuaja. Me material rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme, shirita të brëndshëm të kryqëzuar që zvogëlojnë mundësinë për lëkundjen e sendeve. Dy xhepat anësor përdoren për të ruajtur sendeve të vogla, etiketë për emrin dhe dryn TSA. E disponueshme në përmasë M 41x25x60cm.

Valixhe Udhëtimi Go Dormeo
14,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Valixhe Dormeo Go e lehtë dhe praktike për udhëtimet tuaja. Me material rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme, shirita të brëndshëm të kryqëzuar që zvogëlojnë mundësinë për lëkundjen e sendeve. Dy xhepat anësor përdoren për të ruajtur sendeve të vogla, etiketë për emrin dhe dryn TSA. E disponueshme në përmasë M 41x25x60cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn dhe karakteristika bashkohore

Dormeo Go do të shëndrrohet në valixhen tuaj të preferuar për udhëtime të largëta apo pushime. Dizajni i saj bashkëkohorë dhe karakteristikat qe ka e bëjnë valixhen Dormeo GO zgjidhjen e duhur të bagazhit për të gjitha udhëtimet personale apo profesionale. E disponueshme ne permasen M 41x25x60 cm.

Për udhëtime të sigurta dhe të rehatshme

Dormeo GO është i përbërë nga materiali rezistent ndaj ujit dhe njollave në pjesën e jashtme dhe pjesa e brëndshme në ngjyrë turkezë. Valixhja ka një strukturë të qëndrueshëm me një kornizë të lehtë, si dhe dorezë teleskopike tërheqëse. Butoni shtypës në dorezë ju lejon t’a bllokoni/zhbllokoni pozicionin e dorezës së tërheqjes sipas dëshirës. Xhepat anësor ofrojnë hapësirë shtesë për sendet e vogla gjatë udhëtimit. Shiritat e brendshëm të kryqëzuar mundësojnë zvogelimin e lëkundjes së sendeve të vendosura brënda në valixhe.

Zgjidhje praktike për udhëtimet tuaja

Rrotat rrotulluese në pjesën e poshtme të valixhes ofrojnë qëndrueshmëri gjatë lëvizjes së valixhes Dormeo GO. Këmbët lëvizëse mund të tërhiqen në dy rrota me dorezën tërheqësëse ose të vendosen horizontalisht falë katër rrotave shumëdimensionale për manovrim pa mundim. Valixhja Dormeo GO është e siguruar me dryn TSA me standardin më të lartë të sigurisë.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia