Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë e lehtë Dormeo GO Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çanta Dormeo Go është një alternativë perfekte për tu përdorur si një çantë shpine ose çantë dore. Xhepi i përparmë do t'i mbajë gjërat tuaja personale të lehta për t'u gjetur. Litari i rregullueshëm lejon hapje dhe mbyllje të lehtë. Pesha e vogël e bën atë perfekte për çdo aktivitet. Ruajeni atë në një xhep të vogël dhe merreni me vete kudo. Përmasat: 35x45x0,40 cm, vëllimi: 5,8, pesha: 0,11 kg.

Çantë e lehtë Dormeo GO Dormeo

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 297 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta Dormeo Go është një alternativë perfekte për tu përdorur si një çantë shpine ose çantë dore. Xhepi i përparmë do t'i mbajë gjërat tuaja personale të lehta për t'u gjetur. Litari i rregullueshëm lejon hapje dhe mbyllje të lehtë. Pesha e vogël e bën atë perfekte për çdo aktivitet. Ruajeni atë në një xhep të vogël dhe merreni me vete kudo. Përmasat: 35x45x0,40 cm, vëllimi: 5,8, pesha: 0,11 kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Alternativë perfekte për çantat e shpinës me peshë

Dormeo Go Sackpack është një alternativë perfekte për çantat e mëdha të shpinës. Nëse keni nevojë të mbani disa sende të vogla, libra nga biblioteka, pazar të vogël ushqimesh ose këpucë për sesionin tuaj të palestrës verore, me lehtësi do t'i vendosni në këtë çantë të lehtë praktike.

Dizajn modern dhe praktik

Me dizajn të bukur të zi, gri dhe gurkali me forma gjeometrike dhe rripa të rregullueshëm të shpatullave, Dormeo Go Sackpack do të bëhet aksesori juaj i ri i preferuar. Xhepi i vogël i përparmë është i shkëlqyeshëm për ruajtjen e sendeve të vogla si çelësat, celularin ose dokumentet.

Liria për duart tuaja

Dormeo Go Sackpack është e përsosur për stilin e jetës tuaj. Bukuria e vërtetë e kësaj çante është se ajo i lë duart tuaja të lira për gjëra të tjera - duke mbajtur pijen tuaj ose litarin e qenit gjatë një shëtitje në mëngjes. Dhe kur nuk e përdorni, paloseni në një xhep të vogël që nuk merr pothuajse asnjë hapësirë. Përmasat: 35x45x0,40 cm, vëllimi: 5,8, pesha: 0,11 kg.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia