Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

GO! Hammmam 110X160 Dormeo

Photo
Video
-60%

Paketuar me stil, një peshqir udhëtimi me përmasë 110x160cm bërë nga pambuk i butë, i qëndrueshëm, thithës dhe që thahet shpejtë. Paloset lehtësisht ose rrotullohet në një madhësi shumë kompakte, ka nevojë për pak hapësirë në valixhen tuaj, çantën e shpinës ose çantën e palestrës, por siguron higjienë dhe komoditet maksimal. Paketuar në një tub me një motiv romantik të zemrës, ideal për dhuratë.

GO! Hammmam 110X160 Dormeo

Çmimi: 2,190 Lekë


Oferta: 876 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Paketuar me stil, një peshqir udhëtimi me përmasë 110x160cm bërë nga pambuk i butë, i qëndrueshëm, thithës dhe që thahet shpejtë. Paloset lehtësisht ose rrotullohet në një madhësi shumë kompakte, ka nevojë për pak hapësirë në valixhen tuaj, çantën e shpinës ose çantën e palestrës, por siguron higjienë dhe komoditet maksimal. Paketuar në një tub me një motiv romantik të zemrës, ideal për dhuratë.

Më shumë
Detajet e produktit

Thuajini lamtumirë peshqirëve të rëndë kur udhëtoni

Peshqiri i udhëtimit DormeoGO! Hammmam është i përsosur për të marrë me pushime, në kamp, në pishinë, plazh ose palestër, konvikte studentësh ose kudo që ju nevojitet një peshqir me madhësi të plotë me cilësi të lartë, që thahet shpejtë dhe që zë hapësirë minimale.

Material pambuk për cilësi dhe komoditet

Peshqirët më të mirë janë bërë prej pambuku 100% plotësisht natyral, për shkak të butësisë së tij ndaj lëkurës dhe ultra-thithjes. Pambuku është gjithashtu natyrisht hipoalergjik dhe jo-statik, ideal për ata me lëkurë të ndjeshme që nuk u pëlqen ndjesia e materialeve sintetike të përdorura në shumë peshqirë udhëtimi. Mund të lahet plotësisht në lavatriçe në 60 °C për të siguruar higjienën.

Thahet shpejt, paketohet lehtesisht

Dizajni unik i këtij peshqiri udhëtimi do të thotë që ju të merrni të gjitha përfitimet e një peshqiri të rregullt me madhësi të plotë, përmasa 110x160cm, në një paketim me stil që mund të paloset ose të rrokulliset poshtë për të zënë hapësirë minimale, ndërsa thahet shpejt kur është e lagur.

  • Perfekt për plazhi, pasi një peshqir që thahet shpejt nuk mban rërë
  • Merreni në palestër me një çantë të vogël dhe shmangni përdorimin e peshqirëve të përbashkët
  • E përsosur për kamping ose shëtitje, ku hapësira dhe pesha janë të rëndësishme
  • Vendosni në një çantë për fëmijë për t'u marrë me ndonjë rrëmujë, ose siguroni një qilim të shpejtë dhe të lehtë për orët e lojërave portative
  • Mbajeni në makinë për ditë me shi dhe raste të tjera urgjente, ose për të tharë qenin pas një aventure të lagësht

Praktik dhe me stil

Peshqiri i udhëtimit është praktik, me dhjetëra përdorime dhe paketim që kursen hapësirë, por pa bërë kompromis për stilin. Me vija gri çeliku dhe një bordurë me iris të verdhë dhe blu të thellë, dhe bordure me thekë, Dormeo GO! Hamam duket aq mirë sa ndihet, dhe mund të vishet edhe si shall nëse është e nevojshme.

Paketuar me kujdes, dhuruar  me dashuri

Peshqiri i udhëtimit vjen në një tub kartoni eko-miqësor, të ripërdorshëm. Paketimi ka një dizajn të lezetshëm të zemrës që e bën atë të përsosur si një dhuratë për të dashurën tuaj për ditëlindje, ditën e Shën Valentinit, ose sa herë që dëshironi t'ju tregoni kujdes.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 110x160cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star