Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Valixhe Go Eco Dormeo

Photo
Video
-20%

Bëhuni gati për aventurën tuaj të rradhës, me një valixhe praktike, shik dhe eko-miqësore, e bërë nga PET i lehtë, i qëndrueshëm dhe i ricikluar. Shtimi i katër rrotave që rrotullohen në 360°, plus një dorezë teleskopike, i bën valixhet të lehta për t'u lëvizur. Mbylljet e zinxhirit plus një bllokim TSA japin siguri të plotë, rripat dhe xhepat e brendshëm mbajnë rrobat tuaj të organizuar.

Valixhe Go Eco Dormeo

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 7,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëhuni gati për aventurën tuaj të rradhës, me një valixhe praktike, shik dhe eko-miqësore, e bërë nga PET i lehtë, i qëndrueshëm dhe i ricikluar. Shtimi i katër rrotave që rrotullohen në 360°, plus një dorezë teleskopike, i bën valixhet të lehta për t'u lëvizur. Mbylljet e zinxhirit plus një bllokim TSA japin siguri të plotë, rripat dhe xhepat e brendshëm mbajnë rrobat tuaj të organizuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë stil në bagazhet tuaja

Udhëtoni me stil dhe besim me një valixhe të re, e cila është krijuar posaçërisht për t'u përdorur lehtë dhe e bërë nga materiale të forta, tërheqëse dhe të mira për mjedisin. E përsosur për udhëtime në fundjavë ose fluturime të gjata, në dy madhësi të përshtatshme dhe në ngjyrë blu klasike.

 

E fortë, e lehtë në peshë dhe e qëndrueshme

Valixhja më e mirë është e fortë dhe e lehtë në peshë dhe e lehtë për t’u përdorur. Valixhja Dormeo Go Eco Friendly është bërë nga materiale me cilësi të lartë që mund të përballojnë të gjitha goditjet dhe përplasjet që vijnë me udhëtimet ndërkombëtare - nga trajtimi i ashpër nga stafi i aeroportit dhe makineritë, te copëzat dhe presionet e vendosjes në dollapët e sipërm dhe raftet.

 

Projektuar për lehtësi në përdorim

Valixhet janë krijuar për udhëtarët, nga udhëtarët:

  • Katër rrota njëkahëshe për rrotullim 360 °, kështu që ju mund të rrëshqisni nëpër aeroport ose stacion, pa stresin e peshës së rëndë dhe nuk ju bën vonë.
  • Një dorezë teleskopike që përshtatet mjeshtërisht në trupin e valixhes.
  • Një zinxhir i fortë për të vulosur valixhen, me një kyç TSA për sigurinë.
  • Shiritat elastikë të lidhur brënda për ta mbajtur rrobat tuaja të sigurta.
  • Xhepa të brëndshëm për më shumë organizim
  • Në dispozicion në dy madhësi, me valixhen më të vogël të krijuar posaçërisht për përdorim dore.

Eko miqësore në më shumë mënyra se një

Cilësia e këtyre valixheve do të thotë që ju do të merrni shumë vite përdorimi, e në të njëjtën kohë do të kurseni para. Përdorimi i plastikës së ricikluar është një mënyrë tjetër që këto valixhe të forta, tërheqëse ndihmojnë në mbrojtjen e mjedisit, si dhe portofolin tuaj, duke mbajtur shishe uji dhe mbetje të tjera plastike jashtë landfilleve.

Zgjidhni madhësinë që është e përshtatshme për ju

Valixhja Dormeo Go Eco Friendly vjen në dy madhësi praktike. E vogël, me 36 x 21,5 x 56,5 cm dhe 39L, është krijuar posaçërisht për të përmbushur standardet aktuale të bagazhit të dorës, përshtatet lehtësisht në dollapët dhe raftet e sipërme dhe është madhësia perfekte për udhëtimet brenda natës dhe fundjavës. Mesatarja, me 44 x 26 x 67cm dhe 66L, është mjaft e gjerë për pushime më të gjata, ndërsa është e lehtë për tu ruajtur dhe manovruar.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Volume: S: 39L; M: 66L
Pesha S: 2,8kg; M: 3,8kg
Përmasat S: 36 x 21,5 x 56,5cm; M: 44 x 26 x 67cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë