Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Çantë Shpine Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çantë shpine praktike dhe shumë e këndshme, e vogël në madhësi por e madhe mjaftueshëm për të marrë me vete çdo gjë që ju duhet. Me disa xhepa, vënd për shishen e ujit, dhe material shumë cilësor i cili është rezistent ndaj njollave dhe ujit. Volumi 9.8 litra, pesha 0.6 kg dhe përmasë 34x27x11 cm.

Çantë Shpine Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,497 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çantë shpine praktike dhe shumë e këndshme, e vogël në madhësi por e madhe mjaftueshëm për të marrë me vete çdo gjë që ju duhet. Me disa xhepa, vënd për shishen e ujit, dhe material shumë cilësor i cili është rezistent ndaj njollave dhe ujit. Volumi 9.8 litra, pesha 0.6 kg dhe përmasë 34x27x11 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i këndshëm dhe shumë praktike

Çantë praktike dhe shumë e rehatshme për të marrë me vete gjithçka që ju duhet gjatë ditës. Mund ta përdorni për në shkollë apo për në zyre, me materiale shumë cilesore dhe dizajn shumë të këndshëm.

Xhepa praktik

Çanta e shpinës Dormeo GO ka volum 9.8 litra kështu ju mund të merrni me vete çdo gjë që ju duhet. Xhepa praktik për të marrë me vete një libër apo ipad, një shishe me ujë e gjithçka tjetër që mund tju duhet. Xhepat e tjera ju ofrojnë mundësinë të organizoni edhe aksesorët e tjerë më lehtësisht.

E vogël dhe e lehtë në peshe

Çanta e shpinës Dormeo GO është me materiale speciale të cilat janë rezistente ndaj njollave dhe ujit. Përmasa e saj është 34x27x11 cm e vogël mjaftueshëm për tu dukur sa më mirë dhe e madhe mjaftueshem për të marrë me vete çdo gjë që ju duhet. Peshon vetëm 0,6 kg, është e rehtashme dhe praktike, kjo çante do të kthehet në një ndër më të preferuarat për ju.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star