Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë biznesi Dormeo

Photo
Video
-75%

Çanta Dormeo GO është çantë laptopi e dizejnuar me teper për udhëtime pune. Me materiale cilësore - rezistente ndaj ujit - prandaj i mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë.Me xhepa shtesë në pjesën e brendshme dhe të jashtme. Çanta ka edhe një model të bukur, që përshtatet në mënyrë perfekte me veshjet zyrtare apo të punës. Përmasa 40x30x9,5 cm dhe peshë 0.76kg.

Çantë biznesi Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta Dormeo GO është çantë laptopi e dizejnuar me teper për udhëtime pune. Me materiale cilësore - rezistente ndaj ujit - prandaj i mban gjërat tuaja në mënyrë të sigurtë.Me xhepa shtesë në pjesën e brendshme dhe të jashtme. Çanta ka edhe një model të bukur, që përshtatet në mënyrë perfekte me veshjet zyrtare apo të punës. Përmasa 40x30x9,5 cm dhe peshë 0.76kg.

Më shumë
Detajet e produktit

Çantë biznesi për profesionist elegant

Dizenjuar për profesionistët, çanta Dormeo GO përshtatet mirë me çdo veshje biznesi, qofshin ato kostume klasike, pantallona të gjera ose xhinse, përshtatet me çdo trend të modës duke ju bërë të dukeni elegant në çdo kohë. Dorezat e bukura të aluminit me shkëlqim i shtojnë një detaj tërheqës pa shtuar shumë në peshën e saj.

Mbani laptopin apo gjërat të tjera që ju duhen me vete

Kjo çantë është e perfekte për të mbajtur laptopintabletindokumente të ndryshme, ndonjë libërfletore apo gjëra të tjera që ju duhen për shkollë apo punë. Ka plot xhepa, dhe ju mundëson t'i organizoni më mirë gjërat. Po ashtu, ka edhe një rrip krahu, pra mund ta mbani edhe në krah, nëse dëshironi.

Material cilesor

Çanta ka një pjesë për laptopë deri në 15,4in ose 39.1 cm dhe materiali eshte rezistent ndaj ujit, do t'i ruajë të gjitha pajisjet tuaja të rëndësishme. Brënda çantës, do të gjeni një tjetër xhep të veçantë për dopje dhe dokumente dhe xhepin e përparmë për gjera të tjera të vogla. Falë rripit të saj ju lehtësisht mund ta mbani së bashku me valixhen ndërsa udhëtoni. Permasa 40x30x9,5 cm, vëllimi 10,8 l, pesha 0,76 kg.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia