Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Çanta Tualeti 2 copë GO Dormeo

Photo
Video
-80%

Set i përbërë nga 2 çanta për të organizuar sa më mirë të gjithë aksesorët e tualetit tuaj. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë. Përmasat: 24x17 dhe 22x12 cm.

Çanta Tualeti 2 copë GO Dormeo

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 480 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Set i përbërë nga 2 çanta për të organizuar sa më mirë të gjithë aksesorët e tualetit tuaj. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë. Përmasat: 24x17 dhe 22x12 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje fantastike për të marrë me vete produktet tuaj të bukurisë.

Çantat janë me zinxhir dhe shumë praktike në përdorim. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë.

Ato mund të futen brënda çantave te medhaja ose mund te mbahen tek doreza e tyre.

Materiali: 100% poliester

Mirëmbajtja: lahen me dorë

Përmasat:

  • Çanta e madhe 24X17cm,
  • Çanta e vogël 22X12 cm.

Vëllimi: 3,8 Litra

Pesha: 0,10 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë