Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set këllëfesh Gala II Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Gala bedding is a luxurious set made of 100% cotton sateen. Pillow case has remarkable Oxford style border for a timeless look. Bedding set includes multifunctional flat sheet in matching color. Single set:140x200 cm duvet cover, 50x70 cm pillow case and 160x250cm flat sheet.  Double set:200x200 cm duvet cover, 2 pillow cases and 220x250cm flat sheet. Washable at 60℃. 4 colors available.

Set këllëfesh Gala II Dormeo

Nga Çmimi: 6,490 Lekë Deri në


Oferta: 1,947 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Gala bedding is a luxurious set made of 100% cotton sateen. Pillow case has remarkable Oxford style border for a timeless look. Bedding set includes multifunctional flat sheet in matching color. Single set:140x200 cm duvet cover, 50x70 cm pillow case and 160x250cm flat sheet.  Double set:200x200 cm duvet cover, 2 pillow cases and 220x250cm flat sheet. Washable at 60℃. 4 colors available.

Më shumë
Detajet e produktit

Përjetoni butësinë dhe luksin me setin Gala

Pjesë e koleksionit vjeshtë - dimër 2019, një set me material 100% pambuk sateen ky set do ti shtojë edhe më shumë bukurinë dhe freskinë dhomës tuaj të gjumit. Është shumë i butë në prekje dhe shumë i këndshëm në pamje. Tani çdo natë mund të relaksoheni dhe të bëni një gjumë të këndshëm me seti Gala.

Stil Oxford për një pamje sa më elegante

Ky set ka nje dizajn te thjeshte, kellefet e jastekut kane nje kornize ne ngjyre argjeni e cila i jep nje pamje shume elegante ketij seti. Seti i këllëfëve gjithashtu përfshin edhe çarçafin e poshtëm i cili mund te kombinohet  me çdo set tjetër pasi është njëngjyrësh.

Një set modern dhe luksoz

Ju mund të zgjidhni ngjyrën blu elegante, të kuqen, të bardhën ose lejlanë, ngjyra të cilat përshtaten dhe kombinohen me çdo dekor dhe stil. Këllëfët e jastëkut kanë mbyllje si zarf, ndërsa këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa. Seti mund të lahet në lavatriçe me 60°C për më shumë higjenë dhe mbrojtje nga bakteriet. Përmasa klasike: këllëfi jastëkut 50x70 cm, këllëfi i jorganit tek 140x200 cm dhe këllëfi i jorganit dopjo 200x200 cm.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia