Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Gala

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-54%

Seti i këllëfëve Gala, me material 100% pambuk sateen. Ky set gjithashtu ka edhe çarçafin e poshtëm i cili mund të kombinohet edhe me sete të tjera. Seti tek 140x200cm, këllëfët e jastëkut 50x70cm dhe çarçafi i dyshekut 160x250 cm. Seti dopjo 200x200cm, 2 këllëf jastëku dhe çarçafi i dyshekut 220x250cm. Seti lahet në 60℃. I disponueshëm në 3 ngjyra.

Seti i këllëfëve Gala

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 3,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Gala, me material 100% pambuk sateen. Ky set gjithashtu ka edhe çarçafin e poshtëm i cili mund të kombinohet edhe me sete të tjera. Seti tek 140x200cm, këllëfët e jastëkut 50x70cm dhe çarçafi i dyshekut 160x250 cm. Seti dopjo 200x200cm, 2 këllëf jastëku dhe çarçafi i dyshekut 220x250cm. Seti lahet në 60℃. I disponueshëm në 3 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Përjetoni butësinë dhe luksin me setin Gala

Ju prezantojmë koleksioni Vjeshtë - Dimër 2018 prodhuar me material 100% pambuk sateen ky set do ti shtojë edhe më shumë bukurinë dhe freskinë dhomës tuaj të gjumit. Është shumë i butë në prekje dhe shumë i këndshëm në pamje. Tani çdo natë mund të relaksoheni dhe të bëni një gjumë të këndshëm me seti Gala.

Stil Oxford për një pamje sa më elegante

Ky set vjen në stilin Oxford shumë elegant dhe këllëfët e tij janë me bordurë e cila është e qëndisur për t'ju dhuruar më shumë elegance në pamje. Seti i këllëfëve gjithashtu përfshin edhe çarçafin e poshtëm i cili mund te kombinohet  me çdo set tjetër pasi është njëngjyrësh.

Një set modern dhe luksoz

Ju mund të zgjidhni ngjyrën blu elegante, të kuqen ose të bardhën, ngjyra të cilat përshtaten dhe kombinohen me çdo dekor dhe stil. Këllëfët e jastëkut kanë mbyllje si zarf, ndërsa këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa. Seti mund të lahet në lavatriçe me 60°C për më shumë higjenë dhe mbrojtje nga bakteriet. Përmasa klasike: këllëfi jastëkut 50x70 cm, këllëfi i jorganit tek 140x200 cm dhe këllëfi i jorganit dopjo 200x200 cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 cm & 1x pillow case 50x70 cm; duvet cover 200x200 cm & 2x pillow case 50x70 cm
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Bardhë, E Kuqe
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia