Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Mbrojtëse dysheku Dormeo Fresh

Photo
Video

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Fresh. Do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë e butë dhe e papërshkueshme nga uji. E përshtatshme për dyshekë me lartësi deri në 33 cm. Mund të lahet në lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa të shumta në dispozicion.

Mbrojtëse dysheku Dormeo Fresh
Nga 2,490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbroni dyshekun tuaj me mbrojtësin e dyshekut Fresh. Do ta mbajë dyshekun tuaj të pastër, pa shenja dhe njolla. Është shumë e butë dhe e papërshkueshme nga uji. E përshtatshme për dyshekë me lartësi deri në 33 cm. Mund të lahet në lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa të shumta në dispozicion.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbrojtja e duhur për dyshekët me një Prekje Natyrore

Nuk ka asgjë më të mirë së sa të rigjeneroni trupin tuaj me gjumë të shëndetshëm në një dyshek të cilësisë së lartë që ofron një pushim të shëndetshëm dhe të rehatshme ... natë pas nate. Pra, pse mos ta zgjasni jetën e dyshek tuaj me mbrojtësin e dyshekut Fresh që ofron mbrojtje efikase me një prekje të butë dhe natyrale?

Ofron një mjedis të pastër dhe të shëndetshëm të gjumit

Mbrojtëse për dyshek Dormeo Fresh e mban dyshekun tuaj të pastër, promovon higjienë të shkëlqyeshme dhe siguron një ambient gjumi pa alergji pasi siguron një pengesë efektive kundër alergjenëve, marimangave të pluhurit dhe njollave. Kjo jo vetëm që e mban dyshekun tuaj të pastër dhe higjienik - por gjithashtu zgjat ndjeshëm jetën e dyshekut tuaj.

Butësi dhe komoditeti 100% pambuk

Kur kërkoni një eksperiencë të pastër dhe natyrale gjumit, vetëm pambuku 100% garanton një prekje të butë të natyrës që është i kujdesshëm dhe i ndjeshëm ndaj lëkurës. I përkryer për fëmijët, të rinjtë dhe ata që vuajnë nga alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

Mbrojtëse plotësisht e papërshkueshme nga uji

Meqenëse nuk mund ta lani dyshekun tuaj, do të dëshironi një shtresë mbrojtëse plotësisht të papërshkueshme nga uji që siguron mbrojtje të garantuar kundër djersës dhe aromave te pakendshme. Mbrojtësi i dyshekut Fresh Dormeo është bërë nga pambuku natyror me një membranë poliuretani plotësisht të papërshkueshme nga uji, që garanton mbrojtjen përfundimtare ndërsa mbetet e butë.

E fortë dhe e qëndrueshme, ofron ajrosje optimale

Cilësitë e shkëlqyera të forcës dhe qëndrueshmërisë së pambukut përputhen vetëm me ndjesinë e tij të butë që gjithashtu siguron një ajrosje të përmirësuar për të siguruar një ndjenjë të qëndrueshme të lehtësisë dhe mirëqenies.

Praktike 2-në-1

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh është krijuar në një stil praktik 2 në 1 që vendoset lehtësisht në skajet e dyshekut tuaj dhe qëndron në vend edhe kur levizni dhe ktheheni natën.

Lehtësi në mirëmbajte për dyshek me lartësi deri në 33cm

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Fresh mund të lahet në lavatriçe për mirëmbajtje të lehtë dhe do të përshtatet në të gjitha dyshekët me lartësi deri në 33cm. Në dispozicion në ngjyrë të bardhë dhe një larmi dimensionesh:

  • 90 x 190/200
  • 100 x 190/200
  • 120 x 190/200
  • 140 x 190/200
  • 160 x 190/200
  • 180 x 190/200
  • 200 x 190/200
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% cotton
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë