Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Four Season Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Ky jorgan mund të përdoret gjatë gjithë vitit. I përbëre nga 2 jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë për verë dhe një i trashë për në dimër, dhe nëse bën shumë ftohtë mund ti përdorni të dy sëbashku. Shume i butë, hipoalergjik dhe i përshtatshëm edhe për personat me lekurë të ndjeshme. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Four Season Dormeo

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,796 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ky jorgan mund të përdoret gjatë gjithë vitit. I përbëre nga 2 jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë për verë dhe një i trashë për në dimër, dhe nëse bën shumë ftohtë mund ti përdorni të dy sëbashku. Shume i butë, hipoalergjik dhe i përshtatshëm edhe për personat me lekurë të ndjeshme. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një set për çdo sezon

Seti i jorganëve four seasons është ideal për këdo, dhe për çdo sezon. Përdorni jorganin e hollë në muajt e nxehtë, mund të përdorni jorganin e trashë për muaj më të ftohtë dhe mund ti bashkoni sëbashku për muajt e ftohtë të dimrit. Jorgani është i dizenjur dhe i qepur në formë diamantësh që mbushja e tij të qëndroj në pozcionin e duhur, për më shumë ngrohtësi dhe ajrosje. Të dy jorganët kanë kopsa dhe puthiten lehtësisht me njeri tjetrin.

Jorgani i hollë: shumë i butë dhe i përdorshëm në te dyja anët me një efekt freskues falë fibrave poliamide të përdorura. Perfekt për tu përdorur në netët e nxehta të verës. Njëra anë e tij është në ngjyrë bojeqielli kështu do ta keni më të thjeshtë për të bërë diferencën.

Jorgani i trashë: mikrofibra të avancuara Wellsleep® një jorgan që i ngjason atyre me pupla, por që është shumë herë më higjenik.

Temperature perfekte

Një nga partneret perfekt të mikrofibrave të avancuaraWellsleep® është mikrofibra Tencel®, e cila mban nën kontroll temperaturën dhe rregullon lagështinë pavarësisht sezonit në të cilin përdoret. TENCEL™ janë fibra natyrale.

Tencel® dhe mikrofibrat e avancuara Wellsleep® punojnë në harmoni me njëra tjetrën për të siguruar rehati gjatë gjithë natës, dhe ju do të zgjoheni të çlodhur e të relaksuar për të vazhduar një ditë të qetë.

Një gjumë i qetë për personat me lekurë të ndjeshme

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® për më shumë butësi. Kombinimi i i këtyre fibrave me Tencel® bëjnë të mundur mbrojtjen e jorganit nga aromat e pakëndshme dhe parandalojnë djerësitjen.

Personat me lekurë të ndjeshme ose alergjik do të adhurojnë këtë jorgan pasi është hipoalergjik dhe shumë i këndshëm për lekurën.

Lehtësi në mirëmbajtje

Jorgani mund të lahet me 60°C. Për të parandaluar ngjeshjen e jorganit shkundeni pas larjes dhe gjatë kohës që është duke u tharë. Sigurohuni që të thahet plotësisht.

Seti i përshtatshëm për:

  • Personat që djerësinë gjatë gjumit
  • Personat që kanë ftohtë dhe duan më shumë ngrohtësi
  • Personat që vuajnë nga alergjitë
  • Personat që duan më shumë rehati
  • Personat që pëlqejnë jorganët e butë dhe të ngrohtë
  • Kushdo që dëshiron të bëjë një gjumë të mirë
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Thinner duvet: Fabric: 55% polyamide (Nylon), 45% polyester; Thicker duvet: Fabric: 100% polyester
Linja Dormeo Comfort
Mbushja Thinner duvet: 50% lyocell (TencelTMModal), 50% polyester (Wellsleep® advanced); Thicker duvet: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia