Nuk keni produkte në shportë

Provo

Peshqir Dormeo Fantasia

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Fantasia towel create completely personalized look and feel for your bathroom space. Made of 100% cotton. Soft with very good absorbance. Washable at 60°C, temperature that kills dust-mites. Available in 2 colors. Size: 50x100 cm and 70x140 cm. 

Peshqir Dormeo Fantasia
1,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Fantasia towel create completely personalized look and feel for your bathroom space. Made of 100% cotton. Soft with very good absorbance. Washable at 60°C, temperature that kills dust-mites. Available in 2 colors. Size: 50x100 cm and 70x140 cm. 

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështilluni me butësinë e peshqirit Fantasia

Askush nga ne nuk e pëlqen ndjesinë që të lënë peshqirët e ashpër. Trajtoni vetem mirë me peshqirët e rinj të koleksionit Dormeo Fantasia! Prodhuar me material 100% pambuk i cili do të sigurojë ndjesinë e butësisë dhe do të sigurojë përthithje maksimale, fibrat e pambukut janë shumë cilësore dhe hipoalergjike, duke e bere perfekt për personat alegjik, azmatik ose që kanë një lëkurë të ndjeshme.

Dizajn elegant dhe lehtësi në mirëmbajtje

Peshqirët e butë dhe të ngrohtë Fantasia janë të disponueshëm në dy ngjyra - bezhë elegante e cila kombinohet me çdo stil dhe bojëqielli për më shumë freski. Fibrat e pambukut sigurojnë lehtësi në larje deri në 60°C. Peshirët janë të disponueshëm në 2 përmasa: 50 x 100cm dhe 70 x 140 cm.

Ndriçoni tualetin tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo ju prezanton koleksionin më të ri Fantasia, aksesorë të këndshëm për tualetin, të cilat janë funksionale dhe të përdorshme në çdo shtëpi. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të gjërë produktesh në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Krijoni një pamje të personalizuar të tualetit tuaj me peshqirët Fantasia, robdeshabër, rrugicë për tualet, kosh për rroba etj.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia