Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kosh per rroba Dormeo Fantasia

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-58%

Mbani të organizuar dhe të rregullt tualetin ose dhomën me koshin e rrobave Fantasia. Nuk zë shumë hapësirë sepse paloset dhe është perfekt për çdo tualet, dollap. Është i lehtë në peshë dhe me një dizajn tërheqës.

Kosh per rroba Dormeo Fantasia

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbani të organizuar dhe të rregullt tualetin ose dhomën me koshin e rrobave Fantasia. Nuk zë shumë hapësirë sepse paloset dhe është perfekt për çdo tualet, dollap. Është i lehtë në peshë dhe me një dizajn tërheqës.

Më shumë
Detajet e produktit

Një vlerë e shtuar në dekorimin e shtëpisë

Kompletoni tualetin tuaj me koshin e rrobave plot stil dhe praktike nga Dormeo. Me 2 ngjyra ku mund të zgjidhni - bezhën elegante me një dizajn modern ose bojëqiell për ti dhënë një pamje sa më të freskët. Përveç se mund të përdoret në tualet, ju mund ta përdorni edhe në dhomën e gjumit për rrobat ose aksesorë,ose në dhomën e fëmijëve për të vendosur lodrat.

Praktike dhe e lehtë në përdorim

Koshi i rrobave Dormeo Fantasia është me materiale shumë cilësore dhe shumë rezistente, shumë e lehtë në peshë dhe e lehtë për tu transportuar nga njëra dhomë në tjetren. Falë strukturës së tij të palosshme është shumë e thjeshtë për tu përdorur dhe për tu paketuar nëse nuk ju duhet. Ky kosh gjithashtu ka doreza shumë praktike dhe sistem të shpejt mbyllje. Nëse ju duhet ta pastroni atë, thjeshtë pastrojeni me një copë të lagur. Përmasa 38x19 cm.

Ndriçoni tualetin tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo ju prezanton koleksionin më të ri Fantasia, aksesorë të këndshëm për tualetin, të cilat janë funksionale dhe të përdorshme në çdo shtëpi. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të gjërë produktesh në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Krijoni një pamje të personalizuar të tualetit tuaj me peshqirët Fantasia, robdeshambër, rrugicë për tualet, kosh për rroba etj.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia