Nuk keni produkte në shportë

Provo

Robdeshambër Dormeo Fantasia

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Robdeshambër Fantasia me material pambuk i cili përthith lagështinë dhe është shumë i butë. Mund ta përdorni pas dushit apo në mëngjes kur sapo jeni zgjuar nga gjumi, për t'ju dhuruar sa më shumë ngrohtësi, një aksesorë i domosdoshëm për ju. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 përmasa.

Robdeshambër Dormeo Fantasia

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Robdeshambër Fantasia me material pambuk i cili përthith lagështinë dhe është shumë i butë. Mund ta përdorni pas dushit apo në mëngjes kur sapo jeni zgjuar nga gjumi, për t'ju dhuruar sa më shumë ngrohtësi, një aksesorë i domosdoshëm për ju. Lahet në 60°C. I disponueshëm në 2 ngjyra dhe 3 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjehuni të përkëdhelur në shtëpi

Robdeshamber Fantasia perfekt për tu përdorur pas një dushi të ngrohtë. Me material 100% pambuk, shumë i ngrohtë dhe i butë në prekje për t'ju dhuruar ndjesinë sikur të jeni në një qëndër spa. Fibra natyral pambuku të cilat janë shume rezistent dhe përthithin mirë lagështinë, materiali më i mirë për personat alergjik apo asmatik, dhe për ata të cilët kanë lëkurë të ndjeshme.

Përjetoni ndjesinë e butësisë dhe ngrohtësisë

Robdeshamber Fantasia i disponueshëm në 2 ngjyra - bezhë elegante e cila kombinohet me çdo stil dhe bojëqielli për më shumë freski. Robdeshambëri ka një kopsë në pjesën e qafës, për t'ju dhuruar më shumë ngrohtësi, dhe 2 xhepa anësorë. Mund të lahet në lavatriçe me 60°C dhe i disponueshëm në 3 përmasa uniseks: S, M, L.

Ndriçoni tualetin tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo ju prezanton koleksionin më të ri Fantasia, aksesorë të këndshëm për tualetin, të cilat janë funksionale dhe të përdorshme në çdo shtëpi. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të gjërë produktesh në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Krijoni një pamje të personalizuar të tualetit tuaj me peshqirët Fantasia, robdeshambër, rrugicë për tualet, kosh për rroba etj.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star