Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrugicë për tualet Dormeo Fantasia

Photo
Video

Rehati dhe butësi të cilën vetëm rrugica Fantasia mund t'ju dhurojë. Me material memory në brëndësi dhe mbulesë e cila përthith lagështinë dhe thahet shpejt. E përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe, edhe për ato me ngrohje. Përmasa 50x70cm. E disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe bojëqielli. Lahet me 30°C.

Rrugicë për tualet Dormeo Fantasia
1,790 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rehati dhe butësi të cilën vetëm rrugica Fantasia mund t'ju dhurojë. Me material memory në brëndësi dhe mbulesë e cila përthith lagështinë dhe thahet shpejt. E përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe, edhe për ato me ngrohje. Përmasa 50x70cm. E disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe bojëqielli. Lahet me 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati në çdo hap me Fantasia

Rrugica për tualetin Dormeo Fantasia e cila do t'ju dhurojë ndjesinë e butësisë dhe thatësisë, sa herë që ju dilni nga dushi. Dizenjuar për të gjithë ju që dëshironi të trajtoni veten njësoj sikur të jeni në një qënder spa. Rrugica është në dy ngjyra të ndryshme që mund ta kombinoni me tualetin tuaj – bezhë për më shumë stil dhe bojëqielli për një pamje sa më të freskët.

Hapa të sigurtë dhe higjenë maksimale

Rrugica Fantasia e përbëre nga material memory në brëndësi për t'ju ofruar rehati, butësi dhe ngrohtësi për këmbët. Mbulesa e saj është e përbëre nga materiale të cilat përthithin lagështinë dhe thahen shpejt, dhe e trajtuar me CleanEffect®, e cila është anti-bakteriale dhe kundra aromave të pakëndshme, duke siguruar higjenë makismale. Kokërrizat në pjesën e poshtme të saj nuk e lejojnë të lëvizë duke e bërë këtë rrugicë edhe më të sigurtë. E përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe, edhe për ato me ngrohje. E disponueshme në përmasë 50x70 cm.

Ndriçoni tualetin tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo ju prezanton koleksionin më të ri Fantasia, aksesorë të këndshëm për tualetin, të cilat janë funksionale dhe të përdorshme në çdo shtëpi. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të gjërë produktesh në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Krijoni një pamje të personalizuar të tualetit tuaj me peshqirët Fantasia, robdeshambër, rrugicë për tualet, kosh për rroba etj.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia