Nuk keni produkte në shportë

Provo

Perde për banjo Dormeo Fantasia

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-61%

Perde për banjo me materiale shumë cilësore dhe me një dizajn të këndshëm. Pastrohet shpejt dhe thjeshtë vetëm me një leckë të lagur dhe me ujë ose për më shumë higjenë mund ta lani edhe në lavatriçe me 40°C. E disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe bojëqielli. Përmasa 180x180 cm.

Perde për banjo Dormeo Fantasia

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Perde për banjo me materiale shumë cilësore dhe me një dizajn të këndshëm. Pastrohet shpejt dhe thjeshtë vetëm me një leckë të lagur dhe me ujë ose për më shumë higjenë mund ta lani edhe në lavatriçe me 40°C. E disponueshme në 2 ngjyra: bezhë dhe bojëqielli. Përmasa 180x180 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepini një pamje tjetër banjos tuaj

Jepini një pamje tjetër banjos tuaj me perdet nga koleksioni Fantasia të cilat janë shumë cilësore dhe praktike, të disponueshme në 2 ngjyra - bezhë e cila kombinohet me çdo stil dhe bojëqielli për një pamje sa më të freskët. Një dizajn modern dhe elegant i cili do ti rezistojë kohës dhe kombinohet me çdo stil.

Lehtësi në mirëmbajte dhe përdorim

Perdet e banjos Dormeo Fantasia janë me material poliester, ato mund të lahen edhe në lavatriçe me 40°C. Ky material është rezistent ndaj ujit dhe nuk e thithin atë, kjo është zgjidhja e duhur për ju dhe familjen tuaj. Sëbashku me perden janë edhe 12 kokat plastike. Përmasa e perdes është 180x180 cm.

Ndriçoni tualetin tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo ju prezanton koleksionin më të ri Fantasia, aksesorë të këndshëm për tualetin, të cilat janë funksionale dhe të përdorshme në çdo shtëpi. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të gjërë produktesh në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Krijoni një pamje të personalizuar të tualetit tuaj me peshqirët Fantasia, robdeshabër, rrugicë për tualet, kosh për rroba etj.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia