Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Këllëfësh Fairy Forest për fëmijë Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Seti i këllëfëve për fëmijë vjen në dy modele - blu për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka një dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurushat në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. I përbërë nga pambuku 100% për një ndjesi natyrale dhe të butë. Përmasa 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Set Këllëfësh Fairy Forest për fëmijë Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve për fëmijë vjen në dy modele - blu për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka një dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurushat në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. I përbërë nga pambuku 100% për një ndjesi natyrale dhe të butë. Përmasa 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dhomë gjumi e shndritshme për gjumë paqësor

Fëmijët tuaj me siguri do të bien në dashuri me setin tonë të ri të çarçafeve Dormeo Fairy Forest. Me një dizajn të bukur dhe yje që shkëlqejnë në errësirë! Jo më ëndrra të këqija dhe tani skeni më pse të flini me dritë ndezur - dhoma do të jetë e ndriçuar nga yjet, fëmijët tuaj do të bëjnë një gjumë të qetë e plotë ëndrra të bukura.

Set këllëfësh plot ngjyra për dhomën e fëmijëve

Seti i këllëfëve për fëmijë vjen në dy modele - blu për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka një dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurushat në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. Duke qënë se ky set ka dy anë, ju lehtësisht mund ta kombinoni dhe vendosni sipas dëshirës për të krijuar 4 pamje të ndryshme me një set të vetëm.

Një set i butë dhe i ngrohtë

Kur bëhet fjalë për setet e çarçafëve, vetëm një gjë ka rëndësi me të vërtetët dhe ajo është - rehatia. Kjo është arsyeja pse ky set është super i butë dhe komod dhe u jep fëmijëve tuaj një gjumë të mirë gjate gjithë natës. I përbërë nga pambuku 100% për një ndjesi natyrale dhe të butë. Shumë i lehtë për tu mirëmbajtur - mund ta lani atë në 40 °C. Përmasa 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, Rozë
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia