Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Seti i këllëfëve Ethnic I Dormeo

Photo
Video
-50%

Seti i këllëfëve Ethnic I i prodhuar me material 100% pambuk natyral, anti-alergjik dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. I disponueshem në dy përmasa këllëfi i jorganit 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Seti i këllëfëve Ethnic I Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Ethnic I i prodhuar me material 100% pambuk natyral, anti-alergjik dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. I disponueshem në dy përmasa këllëfi i jorganit 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dhomë gjumi elegante

Rregulloni dhomën tuaj të gjumit dhe ndjehuni të frymëzuar nga traditat tona të përbashkëta në një vend të shenjtë pushimi dhe relaksi. Seti i këllëfëve Etnike janë pjesë e Koleksionit Vjeshtë-Dimër të Dormeo 2020.

Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set

Materiale natyrale për më shumë rehati

Kellefi i jorgani dhe jastëkut janë me material 100% pambuk. Material anti-alergjik, plotesisht natyral dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. Përdorimi i një endje sateeni shton luksin, duke e bërë pambukun më të butë dhe më të kendshem sesa me një endje të zakonshme.

Dy modele për të shprehur veten

Linja Etnike ofron 2 dizajne të bukura, të frymëzuara nga trashëgimia e Evropës Lindore, Qendrore dhe Veriore, për të shtuar një stil të ri në dhomën tuaj të gjumit:

NOVEL, sensuale dhe elegante

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

NORD, frymëzuar nga trashëgimia e Evropës Veriore

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

Përmasat:

Seti është i disponueshëm në dy përmasa, këllëf jorgani 140x200cm dhe 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe seti dopjo 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Linja Dormeo Heritage
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme nord, novel
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star