Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Ethnic Dormeo

Photo
Video
-50%

Një jorgan i mirë është thelbësor për një gjumë të mirë. Ky jorgan është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra Wellsleep® që ajrosen lehtësisht, për të dhënë një ndjesi të butë që ju mban ngrohtë, ndërsa një mbulesë 100% pambuk shton komoditetin. Mund të lahet plotësisht dhe në dispozicion në 2 përmasa, 14x200cm dhe 200x200xm.

Jorgan Ethnic Dormeo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një jorgan i mirë është thelbësor për një gjumë të mirë. Ky jorgan është i mbushur me lesh natyral dhe mikrofibra Wellsleep® që ajrosen lehtësisht, për të dhënë një ndjesi të butë që ju mban ngrohtë, ndërsa një mbulesë 100% pambuk shton komoditetin. Mund të lahet plotësisht dhe në dispozicion në 2 përmasa, 14x200cm dhe 200x200xm.

Më shumë
Detajet e produktit

Butësi, ngrohtësi, rehati dhe lehtësi

Ju dëshironi që dhoma e gjumit të jetë sa më e rehatshme, për të marrë gjumin e plotë, të shëndetshëm, qetësues, që ju nevojitet për të shijuar ditën. Flini në rehati e butësi, me jorganin e ngrohtë, me cilësi të lartë.

Dormeo Ethnic Duvet

Rregulloni krevatin në pak minuta

Nuk keni më pse të shqetësoheni per batanije dhe çarçafë me këtë jorgan të thjeshtë. Lehtësi për tu rregulluar, lehtësi për tu larë dhe thahet shpejt, ju mund të rregulloni dhomën e gjumit siç dëshironi me më pak përpjekje, më pak punë.

Dormeo Ethnic Duvet

Materiale me cilësi të lartë për gjumin më të mirë të natës

Jastëku ofron mbështetjen që ju nevojitet, ajroset lehtësish dhe është i bërë nga materiale natyrale, jo alergjike. Është e mbushur me një kombinim të materialeve 50% lesh dhe 50% të fibrave Wellsleep®, për rehati maksimale të gjumit.

  • Leshi është një material natyral, tradicional dhe i qëndrueshëm që mund të izolojë trupin nga i ftohti dhe nxehtësia, duke ju ndihmuar të mbani temperaturën e vazhdueshme të trupit që është thelbësore për gjumë të thellë dhe të shëndetshëm.
  • Shtimi i mikro-fibrave Wellsleep® i jep jastëkut një ndjenjë të butë, të lëmuar, luksoze, të ajrosshme dhe me shumë vëllim. Ky material i mrekullueshëm duket si pupël por është më i lehtë për tu kujdesur, me thithjen minimale të lagështirës duke e bërë atë natyrisht rezistent ndaj njollave. Së bashku fijet krijojnë xhepa ajri që japin vëllim shtesë dhe një butësi të jashtëzakonshme, të cilën do të pëlqeni sapo të vendosni kokën.
  • Pjesa e jashtme është bërë nga 100% pambuk natyral, një material i fortë, i lehtë për tu kujdesur, jo alergjenik, që është ideal për t’u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë, ajrosjes dhe aftësive të larta të përthithjes.

Të tre materialet bashkëveprojnë sëbashku për t'ju dhuruar ngrohtësi maksimale, butësi, rehati dhe një gjumë të mirë që ju vërtet e meritoni.

Dormeo Ethnic Duvet Dormeo Ethnic Duvet

Lehtësi në mirëmbajtje

Ekspertët thonë se duhet të ndryshoni jorganet tuaj çdo tre vjet. Lahet plotësisht, thahet shpejtë dhe rezistent ndaj mykut, ky jorgan do të qëndrojë i freskët dhe në gjendje të mirë gjatë gjithë jetës së tij. Dizajnuar në mënyrë të zgjuar, në mënyrë që mbushja të mbetet në vend, jorgani do t'ju japë mijëra netë qetësuese dhe ditë më të lumtura dhe më produktive.

E disponueshme në 2 përmasa

E disponueshme në 2 përmasa, 14x200cm dhe 200x200cm, nëse dëshironi që jorgani të mbulojë dhe të bie edhe në pjesët anësore të dyshekut, sigurohuni që të zgjidhni një më të madh se dysheku juaj. Si pjesë e linjës sonë të re Etnike, ekziston një gamë e seteve të bukura të këllëfëve dhe një jastëk.

Dormeo Ethnic Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% cotton
Mbushja 50% wool, 50% polyester (Wellsleep® Advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm, 200x200 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia