Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këllëf jastëku Dormeo Essenso

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Bëjeni më terheqëse dhomën tuaj me këllefët e jastëkut Essenso në 3 ngjyra të ndryshme dhe me material 100% pambuk satten i cili do të sigurojë një gjumë të qetë çdo natë.

Këllëf jastëku Dormeo Essenso

Çmimi: 690 Lekë


Oferta: 345 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëjeni më terheqëse dhomën tuaj me këllefët e jastëkut Essenso në 3 ngjyra të ndryshme dhe me material 100% pambuk satten i cili do të sigurojë një gjumë të qetë çdo natë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një vlerë e shtuar për çdo dhomë gjumi

Këllëfët e jastëkut janë në 3 ngjyra universale blu e hapur, bezhë e lehtë dhe lejla e hapur. Material cilesorë dhe shumë i butë, përshtaten më së miri me të gjithë linjën e këllëfeve Dormeo, njëngjyrëshe apo ato me dizenjo. Ju gjithashtu mund të zgjidhni midis 2 përmasave (30x50 ose 50x70) përmasën që i përshtatet jastëkut tuaj.

Prodhuar me material 100% pambuk saten, këllëfët Essenso janë shumë të butë në prekje dhe do tju dhurojnë një gjumë të qetë.

Të dhëna teknike
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme Blu E Hapur, bright white, Lejla E Hapur, light beige&cream
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 30x50 cm, 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia