Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk Ergo Komfort Dormeo

Photo
Video
-30%

Jastëku Ergo Comfort dizajnuar posaçërisht për personat që flenë anash ose me shpinë dhe dëshirojnë një gjumë të shëndetshëm. Një dizajn me shumë shtresa siguron rehati dhe mbështetje maksimale, me mbrojtje antibakteriale, anti mikrobike, kundër aromave të pakëndshme dhe kundra pluhurit. Përmasa 60x40 cm, me lartësi 14cm dhe mbulesë e cila mund te lahet.

Jastëk Ergo Komfort Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 3,493 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Ergo Comfort dizajnuar posaçërisht për personat që flenë anash ose me shpinë dhe dëshirojnë një gjumë të shëndetshëm. Një dizajn me shumë shtresa siguron rehati dhe mbështetje maksimale, me mbrojtje antibakteriale, anti mikrobike, kundër aromave të pakëndshme dhe kundra pluhurit. Përmasa 60x40 cm, me lartësi 14cm dhe mbulesë e cila mund te lahet.

Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra ergonomike për të shijuar një gjumë të mirë gjatë gjithë natës

Vendoseni kokën mbi jastëk dhe bëni një gjumë të mirë nate me jastëkun Ergo Comfort, i dizajnuar në mënyrë ergonomike për ata të cilët flenë anash dhe me shpinë. Dizajni me shumë shtresa ju ofron gjumë të qetë, dhe një sipërfaqe të thatë dhe të freskët gjatë gjithë natës, duke u siguruar që të zgjoheni të shplodhur, të rifreskuar dhe të gatshëm për t'u përballur me ditën.

Dizenjuar për të reduktuar dhimbjet e shpinës

Dhimbja e shpinës mund të shkatërrojë natën tuaj, kjo është arsyeja pse zgjedhja e dyshekut dhe jastëkëve të duhur është kaq e rëndësishme, dhe duhet bërë me kujdes dhe duke pasur ne mendje shëndetin dhe rehatinë. Jastëku Ergo Comfort është dizajnuar për relaksim maksimal bazuar në përvojën e viteve të Dormeo-s duke krijuar dyshekët më të mirë që mund të gjeni.

Jastëku Ergo Comfort ofron gjeneratën tjetër të rehatisë së gjumit, me një dizajn të zgjuar që siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe një ndjenjë të freskët, të butë dhe të rehatshme që do t’i bëjë netët pa gjumë një gjë të së kaluarës.

Dormeo Ergo Comfort Pillow 40x60

Rehati dhe mbështetje me një dizjan me disa-shtresa

Në zemër të jastëkut është shtresa Ergo, inspiruar nga linja Kosmodisk, një zgjidhje e thjeshtë dhe efektive në lidhje me problemet e shpinës. Kjo kopjon formën e shtyllës kurrizore dhe i jep mbështetje natyrale, duke lehtësuar simptomat e dhimbjes së shpinës.

Dormeo Ergo Comfort Pillow 40x60

Qëndro mbiimazh   për më shumë info.

 1. Mbeshtjelle me Wallsleep

  Për më shumë volum për jastëkun.

  Wellsleep Microfibres
 2. Shtresë Ergo

  Me material Ecocell për mbështetje perfekte.

  Ecocell Foam
 3. Sistem AirX

  I shtuar në të dyja pjesët anësore të jastëkut për të rritur qarkullimin e ajrit dhe për më shumë ajrosje.

  AirX System
 4. Trajtuar me CleanEffect®

  Siguron që jastëku juaj do të qëndrojë i freskët dhe pa aroma të pakëndshme.

  CleanEffect®
 5. Fibra Viscose

  Të shtuara në mbulesën e jastëkut me veti termorregulluese dhe për rregullimin e lageshtisë.

  Viscose Fibers
Dormeo Ergo Comfort Pillow 40x60

Shtresa ERGO është inspiruar nga shtylla kurrizore e njeriut dhe KOSMODISK.

Shtresa Ergo eshte me material Ecocell, unik, material qe ajroset lehtesisht dhe ofron mbeshtjetn e duhur. Gjithashtu funksionon për të tërhequr nxehtësinë dhe lagështinë nga sipërfaqja e jastëkut gjatë gjithë natës, duke siguruar rehati dhe freski.

Ky efekt ftohës përmirësohet edhe nga sistemi AirX, duke përdorur një material i cili mundëson ajrosjen dhe bën të mundur qarkullimin e ajrit, duke e mbajtur atë të freskët dhe të thatë.

Më shumë rehati

Jastëku Ergo Comfort është i mbështjellë me nje material te cilësisë së lartë Wellsleep, për të shtuar volumin dhe butësinë e për t'ju dhuruar një ndjesi sikur po flini mbi pupla.

Për më shumë rehati janë përdorur dhe fibrat viskoze në këllëfin e këtij jastëku. Kjo ka veti të shkëlqyera për menaxhimin e lagështisë dhe është lehtesisht i ajrosshem, duke ndihmuar jastëkun të qëndrojë i freskët dhe i thatë. Ai gjithashtu zvogëlon rritjen e baktereve, duke ju dhënë një mjedis më të shëndetshëm për të fjetur.

Këllëfi i tij mund të hiqet dhe mund të lahet, ka një dizajn shumë të këndshëm në formë valësh i cili ju jep ndjesinë e një masazhimi të lehtë të kokës, qafës dhe shpatullave kur flini. Ju do të zgjoheni të rifreskuar, të qetë dhe plot fuqi për një ditë të re.

Dormeo Ergo Comfort Pillow 40x60

Freski dhe pastërti për një kohë të gjatë

Mbulesa e jastëkut e pasuruar me trajtimin CleanEffect®, i cili funksionon kundër baktereve, mikrobeve, aromave dhe pluhurave. Jastëku Ergo Comfort nuk është vetëm i rehatshëm, por gjithashtu qëndron i freskët dhe i pastër për një kohë më gjatë, duke ndihmuar në luftimin e alergjive.

Madhësia e duhur

Jastëku është në përmasë 40x60 cm, dhe 14 cm i lartë, që i përshtatet të gjithë këllëfëve të jastëkëve standardë, me madhësi 50x70 cm. Mbulesa e jastëkut mund të hiqet dhe lahet në 40 ° C, ndërsa dizajni përputhet me atë të dyshekut Ergo Komfort.

Të dhëna teknike
Bërthama Foam ERGO layer: polyurethane foam, Wrap: 100% polyester
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 70% polyester, 30% viscose Side fabric: 100% polyester (AirX System) Inner cover: 100% polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 40x60 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star