Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Bufat Festiv prej pellushi Dormeo

Photo
Video
-33%

3 në 1 perfekte për të kënaqur të vegjlit dhe të rriturit, dy bufa sezonale në familjen Emotion Owl Merry dhe Jolly! Çdo buf mund të përdoret si një lodër ose jastëk i butë, i mbushur me fibra Wellsleep®, plus batanija e butë që do të thotë që ju jeni gjithmonë gati për një përqafim, një sy gjumë ose lojë. E veshur për dimër dhe me një buton të veçantë - thjesht shtypeni atë dhe bufi juaj këndon »Jingle bells«.

Bufat Festiv prej pellushi Dormeo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 2,003 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

3 në 1 perfekte për të kënaqur të vegjlit dhe të rriturit, dy bufa sezonale në familjen Emotion Owl Merry dhe Jolly! Çdo buf mund të përdoret si një lodër ose jastëk i butë, i mbushur me fibra Wellsleep®, plus batanija e butë që do të thotë që ju jeni gjithmonë gati për një përqafim, një sy gjumë ose lojë. E veshur për dimër dhe me një buton të veçantë - thjesht shtypeni atë dhe bufi juaj këndon »Jingle bells«.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dhuratë e mrekullueshme për të sjellë rehati dhe gëzim këtë sezon

Krishtlindjet po vijnë, kështu që pse të mos e trajtoni veten ose vogëlushet me një shok të lezetshëm, i cili do të jetë gjithmonë atje kur keni nevojë për një mik, dhe i cili është i përsosur për kohën e lojës, në kohën e drekës dhe më shumë. Modeli i ri i Krishtlindjeve Dormeo Emotion Owl ofron dy buf simpatik për të zgjedhur, Jolly (ngjyrë kafe) dhe Merry (e bardhë), të veshur për dimër dhe gati për argëtim.

Dormeo Emotion Owl Xmass Dormeo Emotion Owl Xmass

Tre përdorime praktike në një paketë argëtuese

Seti ka përdorime 3 në 1 që e bëjnë atë një dhuratë ideale dhe shoqërues udhëtimi. Bufi është:

 • Dormeo Emotion Owl Xmass

  Një lodër e lezetshme dhe një mik i dashur.

 • Dormeo Emotion Owl Xmass

  Një batanije ose peshqir i butë, i cili ju mban ngrohtë.

 • Dormeo Emotion Owl Xmass

  Një jastëk për kohën e gjumit kudo që të jeni, ose kur nevojitet pak rehati shtesë, në makinë ose në piknik.

Këto bufa janë me muzikë

Jolly (ngjyrë kafe) dhe Merry (e bardhë) vijnë me një buton të veçantë - thjesht shtypni atë dhe e gjithë familja juaj do të shijojë këngën »Jingle bells«, për një surprizë të këndshme këtë sezon.

Dormeo Emotion Owl Xmass

Kush janë Merry dhe Jolly?

Merry dhe Jolly janë dy bufë të rinj në familjen Dormeo Emotion Owls, të cilët mijëra fëmijë në të gjithë Europën i duan shumë - për shkak të pamjes së tyre të lezetshme dhe shkathtësisë së përdorimit.

 • Dormeo Emotion Owl Xmass

  Merry

  Ho ho ho & hoo hoo hoo, halla Merry është këtu për t'ju uruar Krishtlindje të gëzuara! Çdo dimër ky buf i bardhë fluturon nga larg, shumë larg për të kaluar kohë të çmuar me familjen e saj. Ajo shtrëngon faqet e fëmijëve, ndihmon nënën buf të përgatisë një festë të shijshme, dekoron pemën me karamele dhe merr mijëra fotografi nga të gjithë.

  Ajo gjithmonë mendon për lojëra të reja për të luajtur dhe ato gjithmonë bëhen traditë familjare - këtë vit, ajo do të organizojë një natë karaoke, pasi i pëlqen të këndojë këngë të Krishtlindjeve më shumë se çdo gjë në botë.

 • Dormeo Emotion Owl Xmass

  Jolly

  Bufi gri Jolly është xhaxhai argëtues dhe qesharak që gjithmonë sjell gëzimin më të madh në kohën e Krishtlindjeve. Ai i do filmat e vjetër të Krishtlindjeve, duke bërë kartolina me fëmijët dhe duke i dërguar te bufat e tjerë dhe për të kënduar këngët e Krishtlindjeve.

  Ai gjithashtu adhuron levizjet natën dhe pregatitjen e bufave të borës me karota në vend të sqepave. Familja e bufave gjithmonë ka nevojë për qumësht dhe biskota shtesë për të, sepse ai i adhuron ato edhe më shumë se Santa. Dhe megjithëse Jolly gjithmonë sjell shumë dhurata për të gjithë familjen, dhurata e tij më e mirë është e paçmueshme - e qeshura e tij me zë të lartë dhe të lumtur!

Fryma e vërtetë e Krishtlindjeve qëndron në zemrën e fëmijës

Bufat Dormeo Merry & Jolly janë shumë më tepër sesa lodra prej pelushi super të buta të krijuara për të ndihmuar në përhapjen e gëzimit të Krishtlindjeve. Ata do t'i inkurajojnë fëmijët të mësojnë dhe kuptojnë kuptimin më të thellë të kësaj feste të veçantë.

 • Përdorni Merry & Jolly për t'i mësuar fëmijët se magjia e Krishtlindjeve nuk gjendet nën një pemë, por në zemrat tona. Është një kohë kur ne përqëndrohemi në familjen, në kujdesin ndaj njëri -tjetrit, në ndarjen dhe dhënien e dhuratave, dhe në krijimin e kujtimeve të përjetshme.
 • Përdorni Mery & Jolly për të mësuar vlerat dhe traditat tuaja familjare. Kjo forcon lidhjet midis anëtarëve të familjes, ndërton kulturë dhe trashëgimi dhe ndihmon në zhvillimin e identitetit personal të fëmijëve.
Dormeo Emotion Owl Xmass

E mbushur me fibra të buta

Sekreti i këtyre bufave është në mbushjen e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, i njëjti material që Dormeo përdor në jastëkët e tij tepër të rehatshëm. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e mbajnë atë të lehtë dhe të butë, me një vëllim të jashtëzakonshëm që do të doni ta përqafoni.

Materiali i bufit është i përbërë nga materiale 100% të buta fleece që ndihen mirë ndaj lëkurës. Batanija mund të lahet në 30 °C.

Dormeo Emotion Owl Xmass

Njihuni me mini pellushet Dormeo Emotion Owl

Çdo buf 3në1 ka një mini mik 16 cm, që është një lodër simpatike dhe e butë, mjaft e vogël për ta marrë kudo dhe gjithmonë gati për një përqafim. A nuk duken të adhurueshëm?

Mund ti shikoni këtu

Dormeo Emotion Owl Xmass
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star