Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Maskë gjumi Emotion Owl

Photo
Video
-50%

Bllokimi i dritës ndihmon në relaksimin e mendjeve aktive dhe çon në gjumë më të thellë dhe më të shëndetshëm. Ndihmoni një mik të vogël të flejë më mirë kudo që të jetë me një maskë gjumi argëtuese që do të pëlqejë ta vendosë. Bërë nga materiale të buta dhe të këndshme që nuk do të irritojnë lëkurën e ndjeshme dhe me një dizajn te bukur bazuar në familjen e njohur Emotion Owl. E disponueshme në katër ngjyra dhe e lehtë për t'u larë me dorë.

Maskë gjumi Emotion Owl

Çmimi: 699 Lekë


Oferta: 350 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Bllokimi i dritës ndihmon në relaksimin e mendjeve aktive dhe çon në gjumë më të thellë dhe më të shëndetshëm. Ndihmoni një mik të vogël të flejë më mirë kudo që të jetë me një maskë gjumi argëtuese që do të pëlqejë ta vendosë. Bërë nga materiale të buta dhe të këndshme që nuk do të irritojnë lëkurën e ndjeshme dhe me një dizajn te bukur bazuar në familjen e njohur Emotion Owl. E disponueshme në katër ngjyra dhe e lehtë për t'u larë me dorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Flini më mirë me më pak shpërqendrime

Në një botë ideale, ne të gjithë do të ishim në gjendje të bënim një sy gjumë ose të flinim në një vend të qetë, të errët dhe të rehatshëm, ku është e lehtë të relaksoheni dhe të shkoni në tokën e ëndrrave. Në realitet shpesh na duhet të flemë në kushte më pak se ideale. Një problem është drita e tepërt, e cila mund të ndikojë edhe në sytë e mbyllur dhe të na mbajë zgjuar. Sigurisht, ky problem është edhe më serioz për fëmijët e vegjël, të cilët kanë nevojë për më shumë gjumë dhe shpesh në kohët dhe vendet më të çuditshme. Kjo është arsyeja pse Dormeo prodhoi një maskë të re gjumi posaçërisht për fëmijët.

Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask

Një dizajn me të cilin ju dhe fëmija juaj do të dashuroheni

Maska e gjumit ka një dizajn ekskluziv që përmban fytyrat e të katër anëtarëve të familjes Dormeo Emotion Owl, me veshë të mprehtë, sy të mëdhenj dhe një sqep të vogël të verdhë, i disponueshëm në ngjyrë të bardhë, të verdhë, rozë dhe blu. Fëmijët e vegjël do të duan t'i veshin ato, ndërsa prindërit dhe gjyshërit do të shijojnë sa bukur duken - dhe sa mirë flenë!

Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask

Materiale të buta për ëndrra të ëmbla

Maskat e gjumit vihen pranë lëkurës së ndjeshme të fytyrës. Kjo është arsyeja pse maska e gjumit Emotion Owl është bërë nga materiale të zgjedhura posaçërisht që sigurojnë se është po aq argëtuese për t'u veshur sa edhe për t'u parë. Ana që prek sytë është prej materiali shumë të butë dhe të këndshëm, për një ndjesi qetësuese që nuk do të shkaktojë acarim, gërvishtje apo kruajtje. Maska mbahet në vend me një rrip elastik të rehatshëm.

  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask
  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask
  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask
  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask

Shumë përdorime praktike, në shtëpi dhe jashtë

Ndërsa maska e gjumit është perfekte për oraret e zakonshme të gjumit, është mirë të mbani një të tillë për dremitje ose kur një fëmijë ka nevojë për pak qetësi. E shkëlqyeshme për të udhëtuar, në makinë ose në aeroplan, ose kur një fëmijë duhet të ndajë dhomën me dikë që i pëlqen të lexojë vonë.

  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask
  • Dormeo Emotion Owl Sleeping Mask
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star