Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Dyshek Dormeo Emotion Owl Dormeo

Photo
Video

Ndihmoni fëmijën tuaj të pushojë një natë të plotë, për të filluar me mire një ditë të re dhe rritjeje me një dyshek të krijuar posaçërisht për të siguruar mbështetjen e duhur, duke përdorur një kombinim të teknologjisë Octaspring® dhe shkumës Ecocell®. Një mbulesë e papërshkueshme nga uji, e cila lahet me trajtim CleanEffect® siguron higjien dhe freski maksimale. Në dispozicion në 5 madhësi.

Dyshek Dormeo Emotion Owl Dormeo
44,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndihmoni fëmijën tuaj të pushojë një natë të plotë, për të filluar me mire një ditë të re dhe rritjeje me një dyshek të krijuar posaçërisht për të siguruar mbështetjen e duhur, duke përdorur një kombinim të teknologjisë Octaspring® dhe shkumës Ecocell®. Një mbulesë e papërshkueshme nga uji, e cila lahet me trajtim CleanEffect® siguron higjien dhe freski maksimale. Në dispozicion në 5 madhësi.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Një dyshek i projektuar posaçërisht për fëmijë në rritje

Dormeo ™ ka përvojë dy dekadash në krijimin e shtratit të përsosur për një gjumë të shkëlqyeshëm të natës dhe dysheku i ri Emotion Owl kombinon më të mirën nga ato që kemi mësuar të prodhojmë një dyshek dizajnuar për të siguruar komoditetin, mbështetjen dhe higjienën që i duhet një fëmije pushoni një natë të plotë për ditë mësimi dhe rritjeje të sigurtë.

Gjumi është themeli i zhvillimit të shëndetshëm

Hulumtimet tregojnë se gjumi është shumë më tepër sesa një proces i thjeshtë i trupit që karikon bateritë pas një dite të gjatë pune, loje apo studimi. Një gjumë i mirë, apo edhe një gjumë freskues, është kur truri vërtet mëson mësimet e ditës dhe trupi është më i aftë të prodhojë hormonet e nevojshme për rritje të shëndetshme. Një gjumë i mirë gjithashtu mund të ndihmojë në ekuilibrimin e gjendjeve shpirtërore dhe emocioneve dhe të çojë në zakone dhe sjellje më produktive.

Tre mënyra për një dyshek më të mirë

Dysheku Emotion Owl është krijuar me kujdes për t’i dhënë fëmijës gjumin që i nevojitet.

 • Një shtresë e sipërme me material Ecocell® 3cm me një strukturë fleksibël, qelizore 3D që përshtatet me trupin dhe siguron mbështetjen e fortë dhe komoditetin që i nevojiten trupit në rritje për një shpinë të shëndetshëm. Dizajni unik mundëson qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit për ta mbajtur shtratin të thatë dhe higjienik, duke siguruar një ambient më të shëndetshëm gjumi.
 • Një shtresë 3 cm material memorie Octaspring® që sigurojnë mbështetje të vazhdueshme, mbeshtetja e duhur me 8 kolona që mund të përputhen me secilin  kontur dhe lëvizje të trupit, duke dhënë mbështetje dinamike për të gjitha pozicionet e gjumit, pavarësisht nëse fëmija juaj fle në anë, në shpinë ose barkas. Tri zona komoditeti ofrojnë nivele të ndryshme qëndrueshmërie për t'iu përshtatur pjesëve të ndryshme të trupit, duke siguruar sjellje më të mirë.
 • Një shtresë e poshtme 10 cm material Ecocell® për rehati të thellë, relaksuese dhe pushim.

Higjiena si një përparësi kryesore

Ndërsa rehatia është e rëndësishme në dyshekun e një fëmije, higjiena është thelbësore. Dysheku vjen me një mbulesë të papërshkueshme nga uji që mund të hiqet, lahet në 40 °C dhe përmirësohet me një trajtim CleanEffect që lufton bakteret, mikrobet, marimangat e pluhurit dhe alergjenët, për t'i dhënë fëmijës tuaj mjedisin më të freskët dhe të pastër të gjumit për të mbrojtur lëkurën e tyre të ndjeshme dhe mushkëritë.

Në dispozicion në 5 madhësi

Dysheku dërgohet i paketuar në vakum për transport të lehtë dhe është i disponueshëm në 5 madhësi, 80x190, 80x200, 90x190, 90x200 dhe 120x200cm, mjaft i madh që një i rritur të shtrihet dhe të ndajë një dremitje me fëmijën e tij, ose një përqafim, histori dhe bisedë në kohën e gjumit.

Të dhëna teknike
Fortësia I Fortë
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë