Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pizhama Emotion Owl Dormeo

Photo
Video
-70%

Ne dëgjuam dëshirat e klientëve tanë dhe i shtuam koleksionit Emotion Owl produktin e shumëpritur që me siguri do t'ju kënaqë të gjithëve. Pizhamat e këndshme, të buta, me push dhe të rehatshëm që do ta mbajë çdo fëmijë të lumtur dhe ngrohtë, pavarësisht nëse argëtohen brenda ose jashtë, në shtëpi ose kur udhëtoni. Të disponueshme në 2 ngjyra 3 madhësi, për fëmijët e moshës 4 deri në 9 vjeç.

Pizhama Emotion Owl Dormeo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 897 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ne dëgjuam dëshirat e klientëve tanë dhe i shtuam koleksionit Emotion Owl produktin e shumëpritur që me siguri do t'ju kënaqë të gjithëve. Pizhamat e këndshme, të buta, me push dhe të rehatshëm që do ta mbajë çdo fëmijë të lumtur dhe ngrohtë, pavarësisht nëse argëtohen brenda ose jashtë, në shtëpi ose kur udhëtoni. Të disponueshme në 2 ngjyra 3 madhësi, për fëmijët e moshës 4 deri në 9 vjeç.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëreni fëmijën tuaj të vishet si një buf

Është kënaqësi të visheni dhe të lini imagjinatën tuaj të egër. Dhe çfarë mund të jetë më argëtuese sesa të bëhesh një buf i mençur për atë ditë dhe të shijosh aventurat magjike të fluturimit përreth? Me pizhamat e reja Dormeo Emotion Owl ju mund t'i jepni fëmijeve një shans të ri për rehati dhe aventura në një veshje me cilësi të lartë, të lehtë për t'u pastruar, në të cilën gjithashtu do të dashuroheni.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Rehati maksimale me pizhamat Owl

Jumpsuit at apo pizhamat kanë një vend të rëndësishëm në veshjet e shumë fëmijëve, dhe nuk është çudi! Ato janë të lehta për tu veshur dhe hequr - një fëmijë thjesht futet brenda, e mbyll me zinxhir dhe është gati të shkojë. Është e përkryer për të vrapuar dhe argëtuar, apo për të shijuar një libër ose një lojë, ose për të bërë një sy gjumë kudo.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Një dizajn i këndshëm për të frymëzuar imagjinatën e re

Bufat Dormeo Emotion kanë fituar shpejt zemrat e mijëra klientëve të kënaqur, me modelet e tyre të lezetshme, së bashku me një mesazh miqësie, besimi dhe shëndeti emocional. Këto pizhama kanë një fytyrë bufi në kapuç, së bashku me veshët 3D dhe rrethin e butë të rrumbullakët në bark. Fëmijët do të duan të eksplorojnë botën si një buf, duke u veshur me veshjen e tyre të re të preferuar.

  • Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids
  • Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Materiale cilësore dhe të lehta për tu pastruar

Pizhamat janë bërë nga material 100% i butë, me push. Pizhamat janë me zinxhir, shume praktike per tu veshur dhe shume te ngrohta, mund të lahen në 40 °C dhe gjithmonë do të ruajnë formën dhe ngjyrën.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

E disponueshme në dy ngjyra dhe tre madhësi

Pizhamat Dormeo Emotion Owl një dhuratë perfekte për këtë sezon dhe është në dispozicion në dy ngjyra, gri të lehta dhe të errëta, dhe vjen në tre madhësi për mosha të ndryshme 4-5 vjeç (110 cm), 6-7 vjet (122 cm) dhe 8 -9 vjet (134 cm).

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids

Pjesë e koleksionit Emotion Owl

Pizhamat janë pjesë e Koleksionit Emotion Owl të Dormeo, përshtatet me jorganin dhe një sërë lodrash të buta simpatike për një dhomë gjumi më komode dhe miqësore, dhe të sigurojë bazën për një gjumë të shkëlqyeshëm të natës dhe ditën një zhvillimi të shëndetshëm dhe të lumtur.

Dormeo Emotion Owl Jumpsuit Kids
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star