Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pellush me mimika II Dormeo

Photo
Video

Dormeo Hoo-Hoo është një dhuratë 3në1 për këdo, i cili nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij. Çdo buf mund të përdoret si një lodër e butë, jastëk i lezetshëm, dhe së bashku me një batanije të butë dhe të ngrohtë, ky set do të thotë që ju jeni gjithmonë gati për një përqafim, një dremitje ose lojë, kudo që të jeni.

Pellush me mimika II Dormeo
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dormeo Hoo-Hoo është një dhuratë 3në1 për këdo, i cili nuk ka frikë të përqafojë ndjenjat e tij. Çdo buf mund të përdoret si një lodër e butë, jastëk i lezetshëm, dhe së bashku me një batanije të butë dhe të ngrohtë, ky set do të thotë që ju jeni gjithmonë gati për një përqafim, një dremitje ose lojë, kudo që të jeni.

Më shumë
Detajet e produktit

Një buf për të ndarë ndjenjat tuaja

Një buf i mënçur e di se kuptimi i emocioneve tuaja dhe të të tjerëve është themeli i marrëdhënieve të shëndetshme dhe një jete më të lumtur, më të suksesshme. Tani ju mund të përqafoni ndjenjat me modelet e reja në koleksionin 3-në-1 Dormeo Emotion Owl, një lodër, batanije dhe jastëk, për rehati dhe argëtim kudo që të jeni.

Shikoni këtu të gjitha modelet e tjera

Dormeo Emotion Owl II Dormeo Emotion Owl II Dormeo Emotion Owl II Dormeo Emotion Owl II Dormeo Emotion Owl II Dormeo Emotion Owl II

Tre përdorime praktike në një produkt

Seti ka 3 përdorime që e bëjnë atë një dhuratë ideale dhe shoqëruese të udhëtimit.

 • Një lodër e lezetshme, e butë, fytyrë e njohur dhe mik i dashur.
 • Një jastëk për dremitje kudo, ose kur nevojitet pak rehati shtesë, në një makinë ose në një piknik.
 • Një batanije e butë, e cila ju dhuron ngrohtësi. Ideale për përdorim në kohën e natës, dhe kudo që dëshironi komoditetin e shtëpisë në një set të lezetshëm dhe simpatik.
Dormeo Emotion Owl II

Mësoni rreth emocioneve me një mik

Ndërsa një fëmijë mëson më shumë për botën, ata kanë nevojë për të kuptuar emocionet, dhe si të merren ato me sukses. Pellushët me mimika Dormeo u japin atyre një shans për të eksploruar botën e ndjenjave në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese.

Çfarë do të thotë të jesh i kënaqur ose i ndrojtur, si ndihemi kur takojmë dikë të ri ose kur shohim dikë që duam? Çfarë na bën të relaksohemi, dhe çfarë na bën të ndjehemi të frikësuar? Gjeni së bashku dhe rrituni në besim, dashuri dhe siguri.

 • Dormeo Emotion Owl II

  GOODY - COO

  Bufi Goody-Coo e di që bota ndonjëherë mund t’ju bëjë të ndiheni keq. Por forca juaj e vërtetë qëndron brenda, në botën tuaj të brendshme. Ju mund të bëni miliona gjëra që të ndiheni më mirë nga brenda dhe ajo që po ndodh brenda do të reflektojë gjithashtu atë që ndodh jashtë.

  Goody-Coo do t'ju mësojë se sekreti për t'u ndjerë mirë qëndron gjithmonë brenda.

 • Dormeo Emotion Owl II

  BLUSHY - HOO

  Blushy-Hoo është një buf që shpesh është i ndrojtur dhe i qetë. Ndonjëherë ndihet i pakëndshëm në situata të reja dhe me njerëz të rinj dhe kupton saktësisht se sa e vështirë është ndonjëherë të tregosh se kush je në të vërtetë.

  Blushy-Hoo do t'ju ndihmojë të ndiheni të qetë me njerëzit e tjerë dhe do t'ju tregojë se mund të jeni të ndrojtur, por përsëri shkëlqeni dritën tuaj të bukur për botën.

Pavarësisht nëse ndiheni të kënaqur apo të ndrojtur, të gjitha emocionet janë të mira

Pellushët Dormeo tashmë janë në dispozicion në dizajne të lezetshme, shumëngjyrëshe që shprehin atë që ndihet të jesh i lumtur, i frikësuar, i mërzitur apo i trishtuar.

Këto dy modele të reja, bufi në ngjyrë të gjelbër që ndjehet i kënaqur dhe një i bardhë që ndihet i turpshëm, do t'ju ndihmojnë të afroheni më shumë me ndjenjat tuaja, më pranë vetes dhe më afër një jete më të relaksuar dhe të ekuilibruar.

Dormeo Emotion Owl II

Përfitimet e shumta të shëndetit emocional

Hulumtimet tregojnë se shëndeti emocional mund t'ju ndihmojë të jetoni një jetë më të lumtur, më të përmbushur. Të rriturit dhe fëmijët që janë të mirë në trajtimin e emocioneve të tyre dhe atyre të të tjerëve kanë:

 • Dormeo Emotion Owl II

  Marrëdhënie më të lumtura, më të qëndrueshme.

 • Dormeo Emotion Owl II

  Vetëbesim i lartë dhe ndjenja më pozitive për veten dhe botën në përgjithësi.

 • Dormeo Emotion Owl II

  Rezultate më të suksesshme në shkollë dhe punë.

 • Dormeo Emotion Owl II

  Më pak probleme të sjelljes. Vëmendje dhe përqendrim më i mirë.

Përmasë e madhe dhe lehtësi në larje

Batanija është 130x180 cm, dhe secili buf është i lartë rreth 33cm. Të dy batanijet dhe bufët mund të lahen në lavatriçe në 30 °C, për t’i mbajtur të freskëta dhe të bukura edhe pas shumë vitesh. Bufët janë të mbushur me mikro-fibra të përparuara Wellsleep® që kanë ndjenjën e butësisë, me të cilën do të pëlqeni të përqafoheni dhe të ëndërroni.

Thuaj PËRSHËNDETJE mini pellushëve Dormeo

Njihuni me Mini Pellushet që vijnë në të njëjtat ngjyra dhe emocione si miqtë e tyre më të mëdhenj.

Shikoni këtu Mini Pellushët

 • Dormeo Emotion Owl II

 • Dormeo Emotion Owl II

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë